Osobne łóżka

Wydawnictwo: Książnica
837132863X

Inne wydania

Powieść obyczajowa, opisująca dzieje związku kopciuszka z księciem z bajki. Catherine, pochodząca z ubogiej rodziny, nie zaznała w życiu miłosci. Odrzucona przez rodziców, pełna kompleksów, spełnienie pragnie znaleźć w macierzyństwie. Jednakże jej związek z Clayem, potmkiem zamożnej rodziny, od samego początku pełen jest fałszu i zakłamania. Jaką matką, jaką kobietą stanie się Catherine, żyjąc w obłudnym świecie, którym rządzą konwenanse i wszechobecny lęk przed skandalema

sola255 | 2016-04-15
Na półkach: Romanse, Przeczytane

Ona - biedna , niewinna , naiwna , z bolesną przeszłością.
Zamiast złej macochy - zły ojczym .
On - bogaty , arogancki , przystojny , młody " Król Życia".
Świetne perspektywy , koneksje i narzeczona z "górnej półki".
Jeden błąd , jedna chwila zapomnienia dla obojga i... wszystko się gmatwa.
Klasyczna Baśń o Kopciuszku we współczesnych realiach.
Czyta się szybko , łatwo i przyjemnie . Jak w każdej bajce wiadome zakończenie .
Pomimo banału wracam czasem do tej pozycji .Któż z nas nie lubi ucieczki w świat baśni , żeby na moment uwierzyć ,że dobro i miłość zwycięża wszystko?
Ja czasem lubię . Choć jestem realistką :-)

myślnik | 2013-04-06
Przeczytana: 2009 rok

Jeśli nieprzeczytana książka nie daje ci zasnąć i wyrywa cię z ciepłego łóżka;wiesz co należy zrobić?Wstajesz,na początku pewnie z dużą dawką irytacji,że tak się dałaś omotać i kiedy sadowisz się wygodnie z książka w ręku myślisz,o podkrążonych oczach na drugi dzień. Irytację zastępuje prawdziwe wzburzenie,ale przechodzi ci kiedy zasypiasz słysząc za oknem pianie kogutów.

Gdzie się podziewa twoja rozgniewana natura?Usatysfakcjonowana próbuje zasnąć,stukając się w czoło za wcześniejsze opory:)

A to zwykła historia,trochę jak bajka...On to panicz z bogatego domu,z planem na przyszłość.Ona to zwykła dziewczyna,próbująca się wyrwać z chorego środowiska.Wspólna noc zmienia wszystko.On jej nawet nie pamięta.Dla niej to był,pierwszy niezapomniany raz.
Kiedy konsekwencje pojawiają się na horyzoncie,prawdziwy charakter człowieka wypływa na wierzch.
Małżeństwo,okazuje się rozsądnym rozwiązaniem...
Bogaty chłoptaś i Kopciuszek,w rajdowym tempie do dorosłości.
Dziecko i więzi,które scalają...

Joanna | 2016-06-12
Przeczytana: 11 czerwca 2016

Historia jakich wiele, ale zachowania bohaterów na pewno nietuzinkowe. chociaż wiedziałam że na końcu ma być szczęśliwe zakończenie, to akcja trzyma w napięciu i nie wiadomo w którym momencie to się stanie. bardzo lekka, przyjemnie się czyta i bardzo wciąga.

Katherina87 | 2012-11-22

Powieść obyczajowa, opisująca dzieje związku kopciuszka z księciem z bajki. Catherine, pochodząca z ubogiej rodziny, nie zaznała w życiu miłości. Odrzucona przez rodziców, pełna kompleksów, spełnienie pragnie znaleźć w macierzyństwie. Jednakże jej związek z Clayem, potomkiem zamożnej rodziny, od samego początku pełen jest fałszu i zakłamania. Jaką matką, jaką kobietą stanie się Catherine, żyjąc w obłudnym świecie, którym rządzą konwenanse i wszechobecny lęk przed skandalem?

aleczka | 2013-04-06
Na półkach: Przeczytane, Oddane

Kolejna bajkowa opowieść o współczesnym Kopciuszku i bogatym, szlachetnym chłopaku :)
Jednak czyta się miło, choć zakończenie jest jak najbardziej przewidywalne, ale która z nas- "dużych dziewczynek" nie lubi czasem pomarzyć o bajkowym życiu....

Emilia | 2014-11-11
Przeczytana: 07 listopada 2014

Powieść wciąga od pierwszych kartek.
Już dawno nie czytałam czegoś tak lekkiego a jednoczenie nie banalnego.
Muszę też przyznać iż odkąd skończyłam czytać do dnia dzisiejszego wciąż o niej myślę.
Na prawdę polecam!

CARAMEL | 2012-09-23
Przeczytana: 23 września 2012

super

Ewelinna | 2010-07-18
Przeczytana: 17 lipca 2010

wahalam sie na dobra a bardzo dobra, gdyz z poczatku nie przezywalam problemow bohaterow, byly dla mnie obojetne i czytalam tylko z ciekawosci, alle... takze ostatnie kilkadziesiat stron czytalam do 3 ;D
W ostatecznosci wiec porwala mnie ta ksiazka. Wzruszajaca opowiesc o dziewczynie z marginesu spolecznego, ktora jest ofiara psychicznych dewiacji swojego ojca, Catherine zmuszona jest poslubic Claya Forrestera, chociaz wcale tego nie chce.
A jesli kiedys uslysze jeszcze 'Moj statek w koncu zawinal do portu', oszaleje ! ;p

usiuta | 2011-10-20

Myślałam, że trafiłam na kolejną wersję bajki o Kopciuszku…i pewnie trochę w tym prawdy, ale ta historia dwojga młodych ludzi z odmiennych sfer społecznych, których los przypadkiem zetknął ze sobą jest jednak inna. Życie złączyło ich początkowo na chwilę, jednak owoc owego niezobowiązującego spotkania zmusza ich do zmiany swoich planów na życie. Ale nawet ślub i wspólne życie nie oznaczają miłości.

Z każdą kolejna karta książki zagłębiałam się w chemię ich uczucia. Nie przyszło ono łatwo, a rodziło się w bólach, w codziennych zmaganiach, w rozstaniach i nieoczekiwanych powrotach, których nie chcieli, przed którymi się bronili, ale które jak magnes, mimo woli zbliżały ich do siebie.

Czytałam „Osobne łóżka” dwukrotnie: raz pochłonęłam je bardzo szybko, nie mogąc doczekać się finału (mimo, że był on przewidywalny), a drugi raz wróciłam do nich po latach i delektowałam się każda stroną, odnajdywałam w nich niezłomną walkę o miłość, ale też podziwiałam siłę młodziutkiej dziewczyny,...