Potęga kobiety

Wydawnictwo: Książnica
Power of a Woman
978-83-245-7536-7
majątek, pozycja, krzywda

Piękna wdowa Stephanie Jardine, kierująca amerykańską filią wielkiej spółki jubilerskiej, przekonuje się pewnego dnia, że majątek i wysoka pozycja społeczna nie stanowią wystarczającej ochrony przed niespodziewanym ciosem losu. Walcząc o zdrowie i szczęście ukochanej córki bohaterka zmuszona jest powrócić do wydarzeń z przeszłości, o których chciała na zawsze zapomnieć. Miłość macierzyńska i...

Walcząc o zdrowie i szczęście ukochanej córki bohaterka zmuszona jest powrócić do wydarzeń z przeszłości, o których chciała na zawsze zapomnieć. Miłość macierzyńska i umiejętność wybaczania dawnych krzywd dają jej potęgę niezbędną w chwili najtrudniejszej, życiowej próby...

Piękna wdowa Stephanie Jardine jest właścicielką amerykańską filii jubilerskiej.
Pokłada wielkie nadzieje w swojej dorastającej córce i z optymizmem patrzy w przyszłość, jest optymistką widzi świat przez różowe okulary.
Kiedy spotyka jej rodzinę tragedia musi dowieść bezgranicznej miłości walczy o zdrowie, szczęście i miłość.
Historia wspaniała, życiowa, a powieść ciepła, bardzo dobra chwytająca za serce pełna wzruszeń, ciepła warto przeczytać nie zawiedziecie się czytelnicy naprawdę cudna, rewelacyjna jest!!!!

Katherina87 | 2012-11-21

Historia, do której scenariusz napisało samo życie. Piękna Stephanie Jardine od lat z powodzeniem kieruje amerykańską filią wielkiej spółki jubilerskiej. Z optymizmem patrzy w przyszłość, pokładając nadzieje w dorastającej córce. Kiedy jej rodzinę dotyka tragedia, Stephanie staje w obliczu najcięższej próby: musi dowieść nie tylko bezgranicznej miłości do córki, ale też wykazać się zdolnością wybaczenia dawnych krzywd.

Małgorzata Zberowska | 2013-09-21
Przeczytana: 18 września 2013

dość ciekawa książka, może nie oszałamia ,ale na nudne wieczorki w sam raz :)

Agnieszka | 2011-04-21
Przeczytana: 21 kwietnia 2011