Potęga kobiety

1999-03-01
978-83-245-7536-7
Magda Białoń-Chalecka
majątek pozycja krzywda

Piękna wdowa Stephanie Jardine jest właścicielką amerykańską filii jubilerskiej.
Pokłada wielkie nadzieje w swojej dorastającej córce i z optymizmem patrzy w przyszłość, jest optymistką widzi świat przez różowe okulary.
Kiedy spotyka jej rodzinę tragedia musi dowieść bezgranicznej miłości walczy o zdrowie, szczęście i miłość.
Historia wspaniała, życiowa, a powieść ciepła, bardzo dobra chwytająca za serce pełna wzruszeń, ciepła warto przeczytać nie zawiedziecie się czytelnicy naprawdę cudna, rewelacyjna jest!!!!

Historia wspaniała, życiowa, a powieść ciepła,...

dość ciekawa książka, może nie oszałamia ,ale na nudne wieczorki w sam raz :)

dość ciekawa książka, może nie oszałamia ,ale na nudne wieczorki w sam raz :)

Historia, do której scenariusz napisało samo życie. Piękna Stephanie Jardine od lat z powodzeniem kieruje amerykańską filią wielkiej spółki jubilerskiej. Z optymizmem patrzy w przyszłość, pokładając nadzieje w dorastającej córce. Kiedy jej rodzinę dotyka tragedia, Stephanie staje w obliczu najcięższej próby: musi dowieść nie tylko bezgranicznej miłości do córki, ale też wykazać się zdolnością wybaczenia dawnych krzywd.

opinia dostępna na www.krainaczytania.blox.pl

opinia dostępna na www.krainaczytania.blox.pl

• Prawdziwe Historie
  • Biblioteczka mojej mamy
  • Obyczajowe
  • Xxxxxxxxxxx
  • Barbara Taylor Bradford - oczekujące
  • Powtórnie przeczytane

Dodaj cytat z książki Potęga kobiety