Pieśń o domu

literatura obyczajowa, romans
837132068X
Janusz Szczygłowie
powieść syn ojciec wspomnienie

Czyta się istotnie szybko, jednak mimo że temat dobry sposób opisywania mnie rozczarował. W kilku miejscach opowiedziane na skróty, bez znajomości ludzkich reakcji.

Bardzo lubię książki tej autorki.Szybko i lekko się czyta. Zirytowała mnie żona głównego bohatera, im bliżej końca tej historii tym bardziej.

Witam. Właśnie skończyłam czytać. Fajna książka, lekko i szybko sie czyta, miło wspomina, taka o prawdziwym uczuciu do dzieci i dojrzawającej miłości wśród dorosłych,o rodzine i wsparciu. Co ciekawe w taki sposób napisana, ze ja jako kobieta bardziej z sympatia skłaniam się ku mężczyznie ( główny bohater). Polecam. Pozdrawiam czytających.

Życiowa, bardzo szybko się czyta.

• Obyczajowe
  • Przeczytane w 1998