Fetyszysta

Wydawnictwo: Museum Novum
83-912142-1-4
miłość, zdrada, powieść,
Luis

Odważna opowieść o kryzysie w małżeństwie napisana z charakterystyczną dla Łuczaka lekkością. Pozbawiona pruderii historia miłosnego zawodu oraz szalonych prób jego zlikwidowania opowiedziana z dwóch perspektyw: męża i żony. Literatura na wysokich obrotach.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.webook.pl/autor-S%C5%82awomir_%C5%81uczak.html

Metumtam | 2012-03-22
Przeczytana: 22 marca 2012

Mówią, że nic nie sprzedaje się tak dobrze jak seks. Nie dotyczy to jednak literatury polskiej, bo, jak chyba żaden inny naród na świecie, nie potrafimy pisać o erotyce. Nie twierdzę, że Łuczak potrafi, ale świetnie wymiguje się of "fachowego" słownictwa. Pisze o rozpadzie związku, którego jedną z przyczyn jest właśnie ustanie pożycia. To mądra i jednocześnie lekko napisana książka. Żadna tam pornografia, ale dobry temat pod dobrym piórem.

taryfa_ulgowa | 2012-02-28

Czyta się jednym tchem, nie można przestać. Świetnie napisana książka, ze świetnymi przemyśleniami na temat samotności i kondycji człowieka, we współczesnym, przesyconym erotyką świecie, gdzie wszystko wydaje się podporządkowane tylko jej. Wydaje się... ale czy na pewno jest ?

Luis | 2010-12-16

Ciekawie prowadzona narracja - kryzys w związku widziany raz oczami mężczyzny, raz kobiety. Fajne zestawienie pokazujące, że dwie płcie to dwa różne światy.

monia | 2015-12-04
Na półkach: Lit. polska, Przeczytane