Sonia

Wydawnictwo: Twój Styl

Autor Soni wiedzie czworo swoich bohaterów przez swoiste piekło współczesności. świat agencji towarzyskich, narkotykowych melin i inteligenckiego półświatka pokazany tu został z szokującą ostrością.

ro48 | 2015-06-04
Przeczytana: 04 czerwca 2015

Świetna obyczajowa powieść opisująca czas w którym żyjemy. Fabuła realistyczna, może działo się to wczoraj, a może zdarzy się jutro. Ale zdarzyć się może. Bo autor trzymał się mocno realiów. Powieść ciekawa, przemyślana, znajomość środowisk opisywanych przez autora dogłębnie zinfiltrowana. Wartościowa rzecz, a czyta się jednym tchem.

askadze | 2014-03-07

Strasznie męcząca książka. Stek ciągnących się bezsensownych zdań o narkotykach, kurwach, seksie itp

Adrianna Strzyżewska | 2011-06-04
Przeczytana: 07 stycznia 2011

Nie wiem dlaczego książki o zepsuciu tak bardzo mi się podobają. Chociaż może wiem, a w sumie bardziej się domyślam - moje nudne, względnie poukładane życie nie równa się z historiami bohaterów w tej książce. Nigdy nie stałam na krawędzi, nigdy nie byłam zmuszona do podejmowania TAKICH decyzji... Nie wiem czy jest to książka aż tak drastyczna, bywały gorsze. Ale sposób w jaki autor przedstawia nam kolejne postaci jest bardzo intrygujący. Szczerość za szczerość - dobra książka, warta uwagi. Kilka rzeczy niedopracowanych, chociaż może o to chodzi w życiu człowieka - nie ma idealnego zakończenia.

angel141 | 2011-11-13
Przeczytana: 13 listopada 2011

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Jak dla mnie powieść jest nieciekawa, niestety często przynudzała. Koniec też jakby urwany, bez żadnego zakończenia. Jakimś cudem dotrwałam do końca, myśląc, że jeszcze mi się spodoba, ale niestety się zawiodłam.

krzysiek889 | 2015-04-23
Przeczytana: kwiecień 2015

Mimo słabych opinii postanowiłem poznać twórczość tego autora. Muszę przyznać że książką całkiem dobra i warta polecenia.

Kubik | 2011-01-25
Przeczytana: 01 listopada 2010

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka bardzo sprawnie i dobrze napisana. Wciągająca. Niestety kompletnie zepsute zakończenie...

Ikar | 2016-04-21
mojekotki | 2015-12-04