Święta Pani

Wydawnictwo: Arka
filozofia i etyka
kasandra_85

Nota wydawcy: Autorka książki z ateistki stała się wielką mistyczką. W cudowny sposób uniknęła śmierci w łagrach sowieckich. Należy do najbardziej fascynujących postaci XX w. Książka przedstawia w formie pamiętnika jej niezwykłe zmagania w dążeniu do wielkiej świętości. Pokrzepiające są jej dialogi z Jezusem i ze świętymi dotyczące konkretnych osób. Bóg pozwolił Fulli Horak kontaktować się...

Nota wydawcy:
Autorka książki z ateistki stała się wielką mistyczką. W cudowny sposób uniknęła śmierci w łagrach sowieckich. Należy do najbardziej fascynujących postaci XX w. Książka przedstawia w formie pamiętnika jej niezwykłe zmagania w dążeniu do wielkiej świętości. Pokrzepiające są jej dialogi z Jezusem i ze świętymi dotyczące konkretnych osób. Bóg pozwolił Fulli Horak kontaktować się bezpośrednio z wieloma świętymi Kościoła, a nawet przebyć bramy Piekła, Nieba i Czyśćca. Miała wizję dotyczącą Polski i jej przyszłości. Lektura niezwykle sugestywna, szczególnie dla wątpiącej i poszukującej Boga inteligencji.

Roman Dłużniewski | 2016-11-27
Przeczytana: 27 listopada 2016

Niesamowity pamiętnik! Pisany wspaniałym językiem ukazuje drogę do Boga. Warto przeczytać!

Jan Kaźmierczuk | 2016-03-18

Jedna z najlepszych książek jakie czytałem. Język pisania bardzo do mnie trafia.

SagaVillemo | 2016-08-15
Przeczytana: lipiec 2016