Into the Flame

Signet Books
2008-08-05
2008-08-05
paranormal romance

Chyba najlepsza ze wszystkich czterech części serii "Wybrańcy Ciemności". Czytałam z zapartym tchem. Kolejna strona zachęcała jeszcze bardziej. Próbowałam przyspieszyć czytanie, nie mogąc się doczekać, co będzie dalej. Emocje? Przepełnienie, ale nie męczące. Doskonałe podsumowanie wszystkiego, co do tej pory przeczytaliśmy. ALe odniosłam także wrażenie, jakby Christina Dodd zostawiła sobie otwartą furtkę na kolejną serię o kobietach Wilder. Nie wiem, czy tylko ja miałam takie odczucie, czy to faktycznie zamierzony zabieg, ale w głowie miałam już scenariusze na to, co dalej. Gorąco polecam!!!

najlepsza czesc

najlepsza czesc

Nie podobalo mi sie, w porownaniu do poprzednich ksiazek-kiepskie.... Mimo,ze jest tu Aleksander jako jakas kontynuacja to bylo slabe, jakos tak na sile pisane

3 tom był ciekawszy, ale ten czytało się równie przyjemnie i szybko. Polecam całą serię Wybrańców ciemności

• ENG
  • Romans