Into the Flame

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wybrańcy ciemności". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Signet Books
paranormal romance
angielski
Magda

Meet Doug Black—the Wilder brother who's been missing for centuries. With no idea of where he's from, he's become an angry young cop with the ability to transform into a cougar. in search of others like him, he comes across a beautiful woman who may hold the secret to his destiny...

Magda | 2011-03-07
Przeczytana: 06 marca 2011

Chyba najlepsza ze wszystkich czterech części serii "Wybrańcy Ciemności". Czytałam z zapartym tchem. Kolejna strona zachęcała jeszcze bardziej. Próbowałam przyspieszyć czytanie, nie mogąc się doczekać, co będzie dalej. Emocje? Przepełnienie, ale nie męczące. Doskonałe podsumowanie wszystkiego, co do tej pory przeczytaliśmy. ALe odniosłam także wrażenie, jakby Christina Dodd zostawiła sobie otwartą furtkę na kolejną serię o kobietach Wilder. Nie wiem, czy tylko ja miałam takie odczucie, czy to faktycznie zamierzony zabieg, ale w głowie miałam już scenariusze na to, co dalej. Gorąco polecam!!!

iza161 | 2013-12-04
Przeczytana: 04 grudnia 2013

Nie podobalo mi sie, w porownaniu do poprzednich ksiazek-kiepskie.... Mimo,ze jest tu Aleksander jako jakas kontynuacja to bylo slabe, jakos tak na sile pisane

anna8604 | 2012-03-14
Przeczytana: 2011 rok