Knight Awakening

Okładka książki Knight Awakening Rebecca Zanetti
Okładka książki Knight Awakening
Rebecca Zanetti Wydawnictwo: RAZ INK LLC Cykl: Scorpius Syndrome (tom 6) fantasy, science fiction
Scorpius Syndrome (tom 6)
Knight Awakening
RAZ INK LLC
2022-03-14
2022-03-14
Romance dystopia post apocalyptic paranormal romance romantic suspense action zombies urban fantasy military fiction wirus

[...]
Kiedy nadejdzie pandemia, możemy mieć tylko nadzieję, że pamiętamy, że jesteśmy ludźmi i nie pozwolimy sobie pogrążyć się w szaleństwie.
-Dr. Lynne Harmony, Notatki z CDC.
[...]
-Jesteś zły. Widzę to w twoich oczach.
-„To jedyna emocja, jaka mi pozostała”.

Ś𝐖𝐈𝐄𝐓𝐍𝐀 𝐊𝐒𝐈ĄŻ𝐊𝐀 𝐍𝐀 𝐙𝐀𝐊𝐎Ń𝐂𝐙𝐄𝐍𝐈𝐄 𝐂𝐀Ł𝐄𝐆𝐎 𝐂𝐘𝐊𝐋𝐔 "𝐒𝐂𝐎𝐑𝐏𝐈𝐔𝐒 𝐒𝐘𝐍𝐃𝐑𝐎𝐌𝐄" !
„Knight Awakening” to 6 tom i zarazem ostatni z serii, a historia zaczyna się tam gdzie zakończyła się ostatnia opowieść.
Mam nadzieję na jakieś dodatkowe tomy, bo przecież jest jeszcze Brygada w zawieszeniu 😎
Wszystkie luźne końce są zawiązane w perfekcyjną kokardkę. Pojawiają się wszystkie postacie z poprzednich książek z serii, a ja uwielbiałam je doganiać.
Jako bonus, ebook ma na końcu krótką historię, która jest osadzona przed serią i jest świetnym dodatkiem.
𝐁𝐘Ł𝐎 𝐄𝐊𝐒𝐂𝐘𝐓𝐔𝐉Ą𝐂𝐎, 𝐙𝐀𝐁𝐀𝐖𝐍𝐄, 𝐃𝐑𝐀𝐌𝐀𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄 𝐈 𝐑𝐎𝐌𝐀𝐍𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄,
𝐍𝐀 𝐏𝐎𝐂𝐈𝐄𝐒𝐙𝐄𝐍𝐈𝐄 𝐖𝐘𝐂𝐙𝐘𝐓𝐀Ł𝐀𝐌, Ż𝐄 𝐁Ę𝐃𝐙𝐈𝐄 𝐒𝐄𝐑𝐈𝐀 𝐒𝐏𝐈𝐍-𝐎𝐅𝐅
𝐏𝐎𝐃ĄŻ𝐀𝐉Ą𝐂𝐀 𝐙𝐀 𝐈𝐍𝐍Ą 𝐆𝐑𝐔𝐏Ą 𝐋𝐔𝐃𝐙𝐈 𝐏𝐑𝐙𝐄𝐙 𝐓Ę 𝐒𝐀𝐌Ą 𝐄𝐏𝐈𝐃𝐄𝐌𝐈Ę 𝐁𝐀𝐊𝐓𝐄𝐑𝐈𝐈 😉👍

OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE TREŚCI : 18➕
𝐖𝐢𝐫𝐮𝐬 𝐳𝐚𝐛𝐢ł 𝟗𝟓% ś𝐰𝐢𝐚𝐭𝐨𝐰𝐞𝐣 𝐩𝐨𝐩𝐮𝐥𝐚𝐜𝐣𝐢. 𝐁𝐫𝐚𝐤 𝐥𝐞𝐤𝐚𝐫𝐬𝐭𝐰𝐚. 𝐁𝐫𝐚𝐤 ż𝐲𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐮𝐫𝐨𝐝𝐳𝐞ń 𝐨𝐝 𝐜𝐳𝐚𝐬𝐮 𝐩𝐚𝐧𝐝𝐞𝐦𝐢𝐢. 𝐁𝐫𝐚𝐤 𝐞𝐥𝐞𝐤𝐭𝐫𝐲𝐜𝐳𝐧𝐨ś𝐜𝐢.
𝐍𝐚𝐩𝐢𝐬𝐚𝐧𝐲 𝐤𝐢𝐥𝐤𝐚 𝐥𝐚𝐭 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐝 𝐨𝐛𝐞𝐜𝐧𝐲𝐦 ś𝐫𝐨𝐝𝐨𝐰𝐢𝐬𝐤𝐢𝐞𝐦 𝐞𝐩𝐢𝐝𝐞𝐦𝐢𝐢, 𝐳𝐚𝐩𝐨𝐜𝐳ą𝐭𝐤𝐨𝐰𝐚𝐧𝐞𝐣 𝐰 𝟐𝟎𝟐𝟎r.

[...]
-Dr. Lynne Harmony, Notatki z CDC.
[...]
-Jesteś zły. Widzę to w twoich oczach.
-„To jedyna emocja, jaka mi pozostała”.

Ś𝐖𝐈𝐄𝐓𝐍𝐀 𝐊𝐒𝐈ĄŻ𝐊𝐀 𝐍𝐀 𝐙𝐀𝐊𝐎Ń𝐂𝐙𝐄𝐍𝐈𝐄 𝐂𝐀Ł𝐄𝐆𝐎 𝐂𝐘𝐊𝐋𝐔 "𝐒𝐂𝐎𝐑𝐏𝐈𝐔𝐒 𝐒𝐘𝐍𝐃𝐑𝐎𝐌𝐄" !
„Knight Awakening” to 6 tom i zarazem ostatni...

• 2023 miszmasz
  • W oryginale