Szafirowe kłopoty

Okładka książki Szafirowe kłopoty
Christina Dodd Wydawnictwo: Lucky Cykl: Fortune Hunter (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Fortune Hunter (tom 1)
Trouble in high heels
Lucky
2010-01-01
2010-01-01
Wiktor Kuć
romans

Choć jest to typowy romans z pseudo detektywistycznym wątkiem, musze przyznać, że czytało się świetnie. Akcja jest porywająca, bohaterowie od razu dają się lubić a sposób napisania sprawia, że czyta sie samo. Jeśli chcecie poprawić sobie humor i oderwać na chwile myśli, to polecam przeczytanie tej książki.

Lekka i przyjemna pozycja na zimowe wieczory. Przeczytana praktycznie za jednym oddechem. Z jednej strony wiadomo, jak się zakończy.. ale kolejne przygody sprawiają, że chcemy brnąć w to dalej czytając o kolejnych przygodach. Brakowało mi dogłębniejszych opisów. W niektórych sytuacjach denerwowałam się zbyt wielkim przeskokiem (spotkanie na balu Brandi i Alana). Pozytywny poprawiacz nastroju :)

Swietny romans-dawno mnie jakis nie zaciekawil do tego stopnia . Bylo tu szczypta erotyzmu, smiechu ,ciekawosci i napiecia, polecam goraca .

Nie bardzo lubią tą autorkę, ale zaskoczyła mnie bardzo miło. W opisach nie zabrakło humoru, a i w dialogu dało się go wyczuć. Fajna, miło i relaksująca lektura.

Dodaj cytat z książki Szafirowe kłopoty