Into the Flame

paranormal romance
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
paranormal romance

3 tom był ciekawszy, ale ten czytało się równie przyjemnie i szybko. Polecam całą serię Wybrańców ciemności

Nie podobalo mi sie, w porownaniu do poprzednich ksiazek-kiepskie.... Mimo,ze jest tu Aleksander jako jakas kontynuacja to bylo slabe, jakos tak na sile pisane

najlepsza czesc

2093

Chyba najlepsza ze wszystkich czterech części serii "Wybrańcy Ciemności". Czytałam z zapartym tchem. Kolejna strona zachęcała jeszcze bardziej. Próbowałam przyspieszyć czytanie, nie mogąc się doczekać, co będzie dalej. Emocje? Przepełnienie, ale nie męczące. Doskonałe podsumowanie wszystkiego, co do tej pory przeczytaliśmy. ALe odniosłam także wrażenie, jakby Christina Dodd...

• Fantastyka
  • 2014