Mercury Striking

Okładka książki Mercury Striking Rebecca Zanetti
Okładka książki Mercury Striking
Rebecca Zanetti Wydawnictwo: Zebra Cykl: Scorpius Syndrome (tom 1) fantasy, science fiction
Scorpius Syndrome (tom 1)
Mercury Striking
Zebra
2016-01-26
2016-01-26
9781420137941
Romance dystopia post apocalyptic romantic suspense science fiction Paranormal suspense zombies fantasy paranormal romance

Na półkach: , , , , , , , ,

"She was everything he didn’t deserve, everything good, and he’d make sure she stayed safe for the rest of her life, no matter what he had to do".

Uwielbiam motywy post-apo, a do tego połączenie romansu i mnóstwa akcji sprawiło, że to jedna z lepszych książek, jakie czytałam.

[...]
W końcu nie ma wątpliwości, że zwycięży Matka Natura.
-Dr. Franklin Xavier Harmony, Filozofia

Seria Sin Brothers Rebeki Zanetti była z pewnością moją ulubioną, którą czytałam od tej Autorki.… dopóki nie przeczytałam tej Jestem uzależniona i nie ma odwrotu.
𝗣𝗘Ł𝗡𝗔 𝗔𝗞𝗖𝗝𝗜 𝗜 𝗦𝗨𝗦𝗣𝗘𝗡𝗦𝗨, 𝗨𝗥𝗭𝗘𝗞𝗔𝗝Ą𝗖𝗬𝗖𝗛 𝗣𝗢𝗦𝗧𝗔𝗖𝗜 𝗜 𝗦𝗨𝗣𝗘𝗥 𝗦𝗘𝗞𝗦𝗢𝗪𝗡𝗘𝗚𝗢 𝗥𝗢𝗠𝗔𝗡𝗦𝗨 𝗞𝗦𝗜ĄŻ𝗞𝗔.

𝐎𝐒𝐓𝐑𝐙𝐄Ż𝐄𝐍𝐈𝐄 𝐃𝐎𝐓𝐘𝐂𝐙Ą𝐂𝐄 𝐓𝐑𝐄Ś𝐂𝐈 :18➕

[...]
W końcu nie ma wątpliwości, że zwycięży Matka Natura.
-Dr. Franklin Xavier Harmony, Filozofia

𝐎𝐒𝐓𝐑𝐙𝐄Ż𝐄𝐍𝐈𝐄 𝐃𝐎𝐓𝐘𝐂𝐙Ą𝐂𝐄 𝐓𝐑𝐄Ś𝐂𝐈 :18➕