Po stronie cienia

Okładka książki Po stronie cienia Christina Dodd
Okładka książki Po stronie cienia
Christina Dodd Wydawnictwo: Lucky Cykl: Wybrańcy ciemności (tom 3) fantasy, science fiction
Wybrańcy ciemności (tom 3)
Into the Shadow
Katarzyna Gerasimiuk
dodd

Wow! Najlepszy tom tej serii. Najlepsi bohaterowie! Uwielbiam Adrika <3

Wow! Najlepszy tom tej serii. Najlepsi bohaterowie! Uwielbiam Adrika <3

Część trzecia bardzo przypadała mi do gustu. Jak zwykle sama tajemniczość, mroczność i waleczność. Nie wiem dlaczego, ale odczuwam spory niedosyt jeśli chodzi o zakończenie lektury, brakuje mi dokładnego wyjaśnienia zakończenia powieści.

Z tomu na tom robi się coraz lepsza. Naprawdę odnoszę wrażenie, że autorka uczyła się pisać na tej serii. :)
Przeczytałam też tom czwarty - jakieś nieoficjalne tłumaczenie znalezione na chomiku (marnie przetłumaczone, prawie jak translatorem) - i dochodzę do wniosku, że może ta seria nie jest taka słaba tylko kiepsko tłumaczona. Bo jak się pomija mizerną formę, to treść wcale nie jest taka zła.

z całej serii "Wybrańców ciemności" ta cześć najbardziej przypadła mi do gustu.... Książka ta pokazuje przemianę Adrika, który dawniej był złym człowiekiem. Przez jakiś był więziony i znęcano się nad nim, a kiedy już zdołał się wydostać na wolność postanowił być dobrym człowiekiem i synem.... książka jest bardzoo ciekawa, wzruszająca i zaskakująca :D godna polecenia :D

z całej serii "Wybrańców ciemności" ta cześć najbardziej przypadła mi do gustu.... Książka ta pokazuje przemianę Adrika, który dawniej był złym człowiekiem. Przez jakiś był więziony i znęcano się nad nim, a kiedy już zdołał się wydostać na wolność postanowił być dobrym człowiekiem i synem.... książka jest bardzoo ciekawa, wzruszająca i zaskakująca :D godna polecenia...

Wspaniala, zjawiskowa-niepowtarzalna. Czym dalej tym lepiej, ksiazka nieprzewidywalna (oczywiscie iadomo zakoncznie),ale zaskakuje z kazda strona. Nie mozna sie oderac,dawno nie czytalam tak dobrej ksiazki, zreszta pozostale 2 tez byly swietne. Sex,akcja ,zmiennoksztaltni-silni meczyzni i twarde kobiety-super

wciagajaca ksiazka 2 dni i po lekturze :))

wciagajaca ksiazka 2 dni i po lekturze :))

Nie wiem, czy wszystkie książki Ch. Dodd tak się czyta, czy tylko serię Władcy ciemności, jednak nie ma sposobu na jej przyspieszenie. Pozycja napisana z zupełnie innej strony - dotąd mieliśmy do czynienia ze scenariuszem: On i Ona spotykają się przypadkiem, walczą z uczuciami do siebie, aż w końcu są razem i stawiają czoło różnym przeciwnościom losu. W tej części jest zupełnie inaczej. Nie wiemy, jak poznali się bohaterowie. Wiemy jedynie o tym, jak trwał ich romans i przeżywało się kolejne ich przygody. Końcówka bardzo zaskakująca. I wiadomo - wypłakane oczka także były.

super książka polecam

super książka polecam