Po stronie cienia

Tłumaczenie: Katarzyna Gerasimiuk
Cykl: Wybrańcy ciemności (tom 3)
Wydawnictwo: Lucky
Into the Shadow
9788362502066
dodd
R_xxoo

Obdarzony, czy też przeklęty, umiejętnością przemieniania się w zwinną panterę, Adrik Wilder zaakceptował swe mroczne przeznaczenie. Porzucił rodzinę i stracił honor. Na drodze ciemności nie cofnie się przed niczym. Tylko piękna Karen Sonet może sprawić, by na powrót stał się porządnym człowiekiem. Czy pasja i odwaga Karen wystarczą, by nawrócić Wildera? Czy przeżyją spotkanie z odwiecznymi...

Czy pasja i odwaga Karen wystarczą, by nawrócić Wildera?
Czy przeżyją spotkanie z odwiecznymi wrogami Adrika?

źródło opisu: [Lucky, 2011]

Adrienne | 2014-03-07

z całej serii "Wybrańców ciemności" ta cześć najbardziej przypadła mi do gustu.... Książka ta pokazuje przemianę Adrika, który dawniej był złym człowiekiem. Przez jakiś był więziony i znęcano się nad nim, a kiedy już zdołał się wydostać na wolność postanowił być dobrym człowiekiem i synem.... książka jest bardzoo ciekawa, wzruszająca i zaskakująca :D godna polecenia :D

Magda | 2011-03-06
Przeczytana: 06 marca 2011

Nie wiem, czy wszystkie książki Ch. Dodd tak się czyta, czy tylko serię Władcy ciemności, jednak nie ma sposobu na jej przyspieszenie. Pozycja napisana z zupełnie innej strony - dotąd mieliśmy do czynienia ze scenariuszem: On i Ona spotykają się przypadkiem, walczą z uczuciami do siebie, aż w końcu są razem i stawiają czoło różnym przeciwnościom losu. W tej części jest zupełnie inaczej. Nie wiemy, jak poznali się bohaterowie. Wiemy jedynie o tym, jak trwał ich romans i przeżywało się kolejne ich przygody. Końcówka bardzo zaskakująca. I wiadomo - wypłakane oczka także były.

iza161 | 2013-12-01
Przeczytana: 30 listopada 2013

Wspaniala, zjawiskowa-niepowtarzalna. Czym dalej tym lepiej, ksiazka nieprzewidywalna (oczywiscie iadomo zakoncznie), ale zaskakuje z kazda strona. Nie mozna sie oderac,dawno nie czytalam tak dobrej ksiazki, zreszta pozostale 2 tez byly swietne. Sex,akcja ,zmiennoksztaltni-silni meczyzni i twarde kobiety-super

anna8604 | 2012-03-14
Przeczytana: wrzesień 2011

wciagajaca ksiazka 2 dni i po lekturze :))

McDaa | 2015-07-05
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 04 lipca 2015

Z tomu na tom robi się coraz lepsza. Naprawdę odnoszę wrażenie, że autorka uczyła się pisać na tej serii. :)
Przeczytałam też tom czwarty - jakieś nieoficjalne tłumaczenie znalezione na chomiku (marnie przetłumaczone, prawie jak translatorem) - i dochodzę do wniosku, że może ta seria nie jest taka słaba tylko kiepsko tłumaczona. Bo jak się pomija mizerną formę, to treść wcale nie jest taka zła.

anula1ola | 2013-02-02
Przeczytana: 22 stycznia 2013