Virtue Falls

Okładka książki Virtue Falls
Christina Dodd Wydawnictwo: St. Martin's Paperbacks Cykl: The Virtue Falls Series (tom 1) Seria: The Virtue Falls Series kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
The Virtue Falls Series (tom 1)
The Virtue Falls Series
2015-06-30
angielski
oryginał
#thirller #romans #kryminał

"Virtue Falls" to pierwsza książka Christiny Dodd, która mi się podobała. Akcja dzieje się w małym miasteczku - Virtue Falls. Książka opowiada o losach mieszkańców - trzymając w napięciu od początku do samego końca.

więcej: http://ufeniksa.blogspot.com/2016/05/polecane-do-przeczytania-virtue-falls.html

Dodaj cytat z książki Virtue Falls