Requiem dla przeklętych

Tłumaczenie: Paweł Wieczorek
Seria: Srebrna Seria
Wydawnictwo: Amber
Requiem for a glass heart
powieść, mafia, sensacja
hunter

Rosja i Ameryka lat 90. Walka wywiadów zmienia się w nowej rzeczywistości. W miejsce KGB pojawia się inny potężny wróg - rosyjska mafia działająca na terenie Stanów Zjednoczonych. Kulisy współczesnej walki agentów i mafijnych bossów skrywają skomplikowane, nierzadko kontrowersyjne metody działania amerykańskich służb specjalnych. W świecie fałszywych tożsamości, przemocy i zbrodni dwie kobiety podejmują niebezpieczną grę o życie.

qamatel | 2012-04-17

delta1908 | 2014-10-13