Kolor nocy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Srebrna Seria [Amber]". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
The Colour of Night
8372451915
powieść, thriller
hunter

Harry Strand, były as CIA, weteran amerykańsko-radzieckiej wojny wywiadów, ma za sobą doświadczenia, o których stara się zapomnieć. Po tragicznej śmierci żony przeprowadza się do innego miasta i postanawia zająć się handlem dziełami sztuki. Pewnego dnia jednak przeszłość ożywa. Harry wpada na trop morderców żony. Zimna wojna dobiega końca, ale prywatna wojna Stranda dopiero się zaczyna...

Modżajto | 2014-01-17
Przeczytana: 16 stycznia 2014

Książka dobra. Niestety w polskiej wersji jest sporo błędów językowych i literówek.

agni | 2012-11-27
Przeczytana: 2009 rok

No wiem, wiem. Nie ocenia się książki po okładce, ale w tym przypadku powinno to być dozwolone. Tutaj tandetna okładka idealnie odzwierciedla zawartość.

Verx | 2016-01-22
Przeczytana: styczeń 2016