Bez rozgłosu

Wydawnictwo: Rebis
The Rules of Silence

Titus Cain ma kochającą żonę, wiernych przyjaciół, świetnie prosperującą firmę, piękny dom i dziesiątki milionów innych powodów, żeby cieszyć się życiem. Któregoś dnia jednak w tę sielankę wkracza niejaki Cayetano Luquin, który informuje Kaina, że pozwoli mu to wszystko zachować. Nie za darmo, rzecz jasna, i nie zupełnie wszystkich przyjaciół. Będzie to kosztowało Titusa 64 miliony dolarów i życie dwojga bliskich mu ludzi, by nie pomyślał, że Luquin blefuje. Jeśli nie zapłaci, pójdzie z tym do władz albo piśnie komukolwiek choćby słówko, zginie wielu ludzi.

Bosman | 2016-05-13
Przeczytana: 13 maja 2016

nie mogłem się przebić nieco naiwną i wyświechtaną narracją, więc po 3 rozdziale dałem sobie spokój. być może później się rozkręca?

michasia | 2011-10-10
Przeczytana: 11 października 2011

bardzo dobra ksiazka sensacyjna,nietypowy temat ,dobrze zarysowane postacie,

Eliza | 2015-12-29
Na półkach: 2015, Przeczytane, Posiadam