Cisza

Wydawnictwo: Da Capo
Charming Prince
romans, literatura dla kobiet
Wanda

Sir Bannorowi mnożą się dzieci jak mało komu. Co wraca z wojny, to na jego zamku pojawia się kolejne podrzucone niemowlę, które jakoby spłodził. Sir Bannor, który sam był bękartem i wiele przez to wycierpiał, próbuje, nie chcąc narażać dzieci na podobny los, zapewnić im opiekę. Powierza więc przyjacielowi zadanie znalezienia żony, na tyle nieatrakcyjnej, by nie przyszła mu ochota na igraszki, których konsekwencją mogłoby być powiększenie niesfornej gromadki. Lady Willow ma już dosyć roli niańki dzieci swojej macochy. Jest gotowa na wszystko, byleby zmienić tę sytuację, nawet na wyjście za mąż za nieznanego mężczyznę. Nie wie, że wchodzi z deszczu pod rynnę...

Ryjek | 2017-03-07

Nie znałam autorki wcześniej, ale przyznaję, że książka jest naprawdę dobra. Pióro Teresy Medeiros jest lekkie, niesamowicie zabawne, postacie które stworzyła nietuzinkowe a cały pomysł na fabułę bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Polecam.

Madeleine2308 | 2010-10-01
Przeczytana: 28 września 2010

Niespotykany humor - dialogi rozbawiają do łez :)

Pyrka2503 | 2012-09-25
Przeczytana: 25 września 2012

Szczerze się uśmiałam czytając :)

jol | 2016-09-26

Nic wybitnego, lecz poczucie humoru autorki przypadło mi do gustu. Nie tyle byłam ciekawa co będzie dalej, tylko co nowego wymyślą dzieci, jakich zwrotów użyją. Podczas czytania kilkakrotnie chichotałam pod nosem. Tak na odstresowanie - dobra.

Kasjopeja | 2013-01-08
Przeczytana: 08 stycznia 2013
Kyouri | 2011-09-30
Przeczytana: 25 września 2011

Nie do końca typowy romans - bo pełen dzieci, które pałętają się po całym zamku swego ojca. Książka nie jest zła, choć do najlepszych w swym gatunku nie należy. W sam raz na to, by być dobrą.

Valentin | 2017-03-10
Sylwia | 2017-03-04