Dama

Tłumaczenie: Magdalena Rakowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Taggert". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
Twin of Ice
Dama
dona

W małym amerykańskim miasteczku żyją piękne bliźniaczki. Są tak uderzająco podobne, że powoduje to komplikacje nawet przy ołtarzu. Różni je jedynie temperament: jedna jest ognista i pełna fantazji, druga - chłodna i opanowana. Ale wielkie uczucie nawet to potrafi zmienić. Czy cyniczny i lekko nieokrzesany milioner szczerze pokocha lodowatą damę, czy też stanie się ona tylko narzędziem jego tajemniczej zemsty?

karjola | 2012-10-18

Bardzo lubię tą autorkę i chociaż nie lubię romansów współczesnych, wolę historyczne jej twórczość jest naprawdę godna polecenia. Ale ta książka jest jakaś taka...głupiutka. Akcja taka mocno naciągana, bieg wydarzeń nierealistyczny i jedno wydarzenie powiązane z drugim na siłę. Dialogi też drętwe i jakby na siłę. Główny bohater po kilku stronach "zapomniał",że mówi bardzo brzydkim językiem i w całej historii "przypomniał" sobie o tym ze 2 razy. Także książka kiepska, ale większość twórczości tej autorki naprawdę warta przeczytania:)

aleksawesola | 2013-11-24
Przeczytana: 03 sierpnia 2013

Ksiazka nie powala, ale do najgorszych rowniez sie nie zalicza. Rozwuj wypadkow bardzo przewidzywalny - nie inaczej tylko opowiesc o ksieciu zaklety w zabe. Bohaterka znajduje poprostu nieoszlifowany diament... Coz lekka ksiazka na leniwe letnie popoludnie.

żabka | 2015-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2015

książka przeznaczona dla pań. Historia romantyczna osadzona w czasach, gdzie panie chodziły w pięknych sukniach, a do swoich mężów mówiły per pan. Skrzętnie napisana, wciąga od pierwszej strony.

eskaaa7 | 2014-08-12

Jedna z moich ulubionych książek. Jest to historia miłosna opowiedziana z dawką humoru. Jedno można wywnioskowac - pozory mylą :D

Evi91 | 2012-04-26
Przeczytana: 29 października 2010

"Więc to z panią Kane się żeni." (Da Capo)

Kasia W-ka | 2011-07-26
Przeczytana: 09 sierpnia 2013

Świetna!!! A uśmiałam się do łez...

ilona | 2016-10-31
karola200994 | 2016-10-15