Dama

Tłumaczenie: Magdalena Rakowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Taggert". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
Twin of Ice
Dama
dona

W małym amerykańskim miasteczku żyją piękne bliźniaczki. Są tak uderzająco podobne, że powoduje to komplikacje nawet przy ołtarzu. Różni je jedynie temperament: jedna jest ognista i pełna fantazji, druga - chłodna i opanowana. Ale wielkie uczucie nawet to potrafi zmienić. Czy cyniczny i lekko nieokrzesany milioner szczerze pokocha lodowatą damę, czy też stanie się ona tylko narzędziem jego tajemniczej zemsty?

Joanna | 2017-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2017

nie mogę oprzeć się książkom tej autorki. co biorę następną to aż mam ciarki... tej jej styl pisania.. wiadomo że są to cukierkowate książki, ale czasem trzeba się odstresować właśnie taką. przedstawione tutaj perypetie bliźniaczek są bardzo wciągające. a wiadomo że i tak na końcu kochankowie będą razem bo miłość wszystko zwycięży.

karjola | 2012-10-18

Bardzo lubię tą autorkę i chociaż nie lubię romansów współczesnych, wolę historyczne jej twórczość jest naprawdę godna polecenia. Ale ta książka jest jakaś taka...głupiutka. Akcja taka mocno naciągana, bieg wydarzeń nierealistyczny i jedno wydarzenie powiązane z drugim na siłę. Dialogi też drętwe i jakby na siłę. Główny bohater po kilku stronach "zapomniał",że mówi bardzo brzydkim językiem i w całej historii "przypomniał" sobie o tym ze 2 razy. Także książka kiepska, ale większość twórczości tej autorki naprawdę warta przeczytania:)

aleksawesola | 2013-11-24
Przeczytana: 03 sierpnia 2013

Ksiazka nie powala, ale do najgorszych rowniez sie nie zalicza. Rozwuj wypadkow bardzo przewidzywalny - nie inaczej tylko opowiesc o ksieciu zaklety w zabe. Bohaterka znajduje poprostu nieoszlifowany diament... Coz lekka ksiazka na leniwe letnie popoludnie.

żabka | 2015-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2015

książka przeznaczona dla pań. Historia romantyczna osadzona w czasach, gdzie panie chodziły w pięknych sukniach, a do swoich mężów mówiły per pan. Skrzętnie napisana, wciąga od pierwszej strony.

eskaaa7 | 2014-08-12

Jedna z moich ulubionych książek. Jest to historia miłosna opowiedziana z dawką humoru. Jedno można wywnioskowac - pozory mylą :D

Adrianna | 2017-01-07

Książka opowiada o losach Houston, drugiej z sióstr bliźniaczek.

Evi91 | 2012-04-26
Przeczytana: 29 października 2010

"Więc to z panią Kane się żeni." (Da Capo)

Kasia W-ka | 2011-07-26
Przeczytana: 09 sierpnia 2013

Świetna!!! A uśmiałam się do łez...

niquesati | 2017-03-06
MaliciousMe | 2017-03-05