Dama

Okładka książki Dama Jude Deveraux
Okładka książki Dama
Jude Deveraux Wydawnictwo: Da Capo Cykl: Taggert (tom 1) Seria: Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową! literatura obyczajowa, romans
Taggert (tom 1)
Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową!
Twin of Ice
Da Capo
1997-01-01
1997-01-01
Magdalena Rakowska
Dama

Nie mogę dać więcej bo typ powiedział do niech dwa razy "dziwko", a uważam to za okropne

Szybko się czyta. Wciągająca historia z dużą dawką humoru

Szybko się czyta. Wciągająca historia z dużą dawką humoru

zapraszam do polubienia naszego bloga z recenzjami książek

zapraszam do polubienia naszego bloga z recenzjami książek

Pomysł na fabułę nawet ciekawy i kilkadziesiąt pierwszych stron czytało mi się miło. Potem było już tylko gorzej, przekartkowałam i nie polecam. Płyta historia, słaby romans, ta autorka ma wiele zdecydowanie lepszych.

nie mogę oprzeć się książkom tej autorki. co biorę następną to aż mam ciarki... tej jej styl pisania.. wiadomo że są to cukierkowate książki, ale czasem trzeba się odstresować właśnie taką. przedstawione tutaj perypetie bliźniaczek są bardzo wciągające. a wiadomo że i tak na końcu kochankowie będą razem bo miłość wszystko zwycięży.

Książka opowiada o losach Houston, drugiej z sióstr bliźniaczek.

Książka opowiada o losach Houston, drugiej z sióstr bliźniaczek.

książka przeznaczona dla pań. Historia romantyczna osadzona w czasach, gdzie panie chodziły w pięknych sukniach, a do swoich mężów mówiły per pan. Skrzętnie napisana, wciąga od pierwszej strony.

Jedna z moich ulubionych książek. Jest to historia miłosna opowiedziana z dawką humoru. Jedno można wywnioskowac - pozory mylą :D

Oj takich mężczyzn to już na tym świecie nie ma. Stety i niestety...;)

Oj takich mężczyzn to już na tym świecie nie ma. Stety i niestety...;)

Ksiazka nie powala, ale do najgorszych rowniez sie nie zalicza. Rozwuj wypadkow bardzo przewidzywalny - nie inaczej tylko opowiesc o ksieciu zaklety w zabe. Bohaterka znajduje poprostu nieoszlifowany diament... Coz lekka ksiazka na leniwe letnie popoludnie.

• Romans historyczny
  • Romans