Teatr rzeźnika

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
The butcher's theater
83-7298-081-0
Pistacia

Prastare wzgórza Jerozolimy zwane są Teatrem Rzeźnika. Tutaj, na splamionej krwią scenie, pewnego dnia dochodzi do pierwszego brutalnego morderstwa. Wkrótce liczba ofiar rośnie, a są nimi najczęściej młode arabskie dziewczyny. Może to zachwiać delikatną równowagą w kraju, który i tak pełen jest politycznych i społecznych napięć. Do akcji wkracza doświadczony inspektor policji, Daniel Sharavi. Wraz ze starannie dobraną ekipą przeszukuje miasto od skalistych jaskiń na pustyni po labirynt ciemnych zaułków, od Ściany Płaczu po klasztory skrywające mroczne tajemnice.

[opis wydawcy]

książek: 1920