Zagubiona tożsamość

Wydawnictwo: Albatros

Kim jest Dan Morelli, wędrowny stolarz-artysta, który mieszka u młodej prawniczki Ami Vergano w Portland? Samotna matka, wychowująca syna Ryana, sądziła, że wie o nim wystarczająco dużo. Ale podczas przypadkowej bójki Morelli zachowuje się jak wyszkolony killer -brutalny, nieludzko sprawny, niemal zabija przeciwnika i rani interweniującego policjanta.

sheina_3 | 2013-09-23
Przeczytana: 17 listopada 2012

pierwszą książkę jaką sięgnęłam przez tego autora to właśnie "Zagubiona tożsamość" od pierwszej kartki mnie zaciekawiła,no więc sięgnęłam po następną książkę myśląc że inna też będzie ciekawa ale zawiodłam się na "nie zapomnisz mnie"jakoś do mnie nie przemówiła,fanom tego autora polecam tę książkę jak i inne jeśli ich zaciekawi.

kasia | 2013-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2013

Po świetnym ,,Nie zapomnisz mnie" nie byłam pewna czy sięgać po kolejną książkę autora. Nie chciałam psuć sobie wrażenia jakie zrobiła na mnie historia Martina Dariusa.
Po przeczytaniu ,,Zagubionej tożsamości" mogę powiedzieć, że sięgnę po kolejną pozycję Margolina na pewno. Nie pochłonęłam jej jednym tchem ale książka jak najbardziej mi się spodobała :)

mariola3108 | 2012-02-14

Całkiem niezła sensacja, dobrze się ją czyta. Jest wartka akcja trzymająca w napięciu, jest tajemnicza przeszłość wędrowca podającego się za artystę, w którym jednak miejscowa dziennikarka rozpoznaje członka tajnego oddziału komandosów-morderców, jest kryminalna zagadka do rozwiązania i mały wątek romantyczny, czyli jest wszystko to, co w książce z tego gatunku winno się znaleźć. Polecam

Pytalska | 2012-04-03

Czytałam ją dawno, ale nadal pamiętam emocje, które zostały mi po jej lekturze. Trochę psychologii, szczypta kryminału, łyżeczka trhilleru - i włala, mieszanka wybuchowa podana.

alexa | 2012-04-20
Przeczytana: 15 kwietnia 2012

Jeżeli thriller to szkoda, że sceny mrożące krew w żyłach są tylko opowiadane przez bohaterów książki. Film mógłby być super, może jest tylko o tym nie wiem. Polecam

justyna | 2016-12-03
książek: 1920