Ku światłu

Cykl: Tajni agenci Whitehallu (tom 2) | Seria: Romans Historyczny
Wydawnictwo: Amber
All through the night
Wanda

Anna Wilder bryluje w londyńskich salonach. I nikt nie śmiałby podejrzewać, że piękna wdowa prowadzi podwójne życie. Dopóki żądza przygód nie zawiedzie jej w niebezpieczną pułapkę. I ramiona kogoś, kto musi wybierać pomiędzy obowiązkiem a namiętnością...

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Nika16wow | 2016-06-30
Przeczytana: 29 czerwca 2016

Przez dłuższy okres miałam przerwę w czytaniu książek, a po takiej pauzie ta książka wydawała mi się odpowiednia. Nie umęczyłam się zbytnio przy niej (chociaż muszę przyznać, że miałam gdzieś w połowie kryzys, bo autorka popisała jakieś głupotki, w których nie za bardzo można było się połapać). Uważam, że do zmiany jest też sam początek, bo jak zaczyna się czytać nie wie się, czy to romans, czy kryminał, czy co. Poza tym książka jest lekka i przyjemna. Mogę ją szczerze polecić.

karjola | 2012-07-14

Troche mnie zawiodła. Lekko nudnawa, troche odbiegala od wzorca w jakim pisane są zwykle romanse historyczne, ale ta zmiana mnie nie zachwyciła. Chociaż piękna miłośc jak to zwykle bywa, była.

eve | 2015-05-25
Przeczytana: 24 maja 2015

Książka tym razem niestety - porażka. Gubiłam się w fabule choć trzon książki ciekawy. Romanse to nie szczyt literatury ale przeczytać dobry romans to żaden wstyd.

aur | 2013-12-07

Ta ksiązka ma klimat! Wiem że brzmi to dość enigmatycznie. Moim zdaniem warto przeczytać.

monikacik | 2016-12-08
Na półkach: Romans, 2016, Przeczytane