Przypadkowa kochanka

The accidental mistress
romans
Wanda

Inne wydania

Ten desperacki krok mógł kosztować ją życie... Żeby uciec przed niechcianym małżeństwem, Lily pozoruje własną śmierć. Potem w przebraniu, pod fałszywym nazwiskiem dociera do Londynu. Tam jednak staje przed nieoczekiwanym wyzwaniem: zalotami wpływowego i niebezpiecznie pociągającego markiza. Oszołomiony urodą tajemniczej dziewczyny Ethan pragnie uczynić z niej swą kochankę. Przysięga sobie, że pozna wszystkie jej sekrety. I wzbudzi w niej nieznane dotąd pragnienia...

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Ryjek | 2016-03-28

Niestety moje ostatnie spotkanie z cyklem "Kochanki" nie wyrwało mnie z butów.
Dwie pozostałe książki, a także twórczość Tracy Anne Warren mnie oczarowały.
Nie do końca rozumiem co się wydarzyło tym razem nie tak.
Akcja i pomysł były ciekawe ale mnie ta historia nużyła.

AuroraBorealis | 2014-02-09
Przeczytana: 09 lutego 2014

Pozycja autorki Tracy Anne Warren była lekturą przy której mogłam się świetnie zrelaksować i nieco "odmóżdżyć", gdyż nie wymagała ona ode mnie jakichś ogromnych nakładów energii potrzebnych mi do myślenia :).

Historia Lily młodej dziewczyny, która nie chcąc poślubić mężczyzny wybranego jej przez okrutnego ojczyma postanawia upozorować swoją śmierć i w męskim przebraniu dostać się do Londynu, by tam odebrać należny jej spadek po matce.

Po drodze spotyka markiza Vessey - Ethana, który pomaga dostać się jej do stolicy a poznawszy jej sekret staje się nią zafascynowany i przekonany że musi ją mieć (narazie tylko w swoim łożu) i musi ją odnaleźć. Od tej chwili ich ścieżki będą się schodzić i rozchodzić tj jak los tego zapragnie.

Podobali mi się główni bohaterowie: Lily i Ethan.
Ona - pomimo swojego młodego wieku (20lat) nie była głupiutką, młodą gąską, była kobietą z zasadami, stanowczą, twardo stąpającą po ziemi, rezolutną, odważną, namiętną, elegancką. Mam wrażenie, że poprzez...

Klaudia95 | 2015-11-19
Na półkach: Ksiazki, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 15 listopada 2015

Ostatnia książka Tracy Anne Warren na mojej półce.
Lily Bainbridge pozoruje własną śmierć, by nie ożenić się z niechcianym i potencjalnym narzeczonym. Podczas sztormu wchodzi do jeziora i pozoruje własną śmierć.
Lily dostaje się do Londynu pod fałszywym nazwiskiem i w męskim ubraniu.Udając się do gospody spotyka tam markiza Vesseya, który bardzo szybko odkrywa, że udaje ona mężczyznę.
Kobieta przenosi się do innego hotelu, wyciąga pieniądze z spadku i przybiera nazwisko Lily Smythe, wdowy po mężu, który oddał życie pod Vattorią. Kupuje rezydencje, zatrudnia służących i zaczyna niezależne życie.
Niestety jej drogi znów krzyżują się z przystojnym i pociągającym markizem...
Na tym kończę moją opinię, mając nadzieję, że jeśli jesteście ciekawi co się wydarzy sięgnięcie po książkę.

Przeczytałam cały cykl "Kochanek" i mój ranking jest następujący:
1) "Ostatnia kochanka" - Tony i Gabriella to ciekawi bohaterowie, doskonale do siebie pasują
2) "Niewinna kochanka" - pomimo, iż...

Kaga | 2014-06-05
Przeczytana: 05 czerwca 2014

Romans nie był zły, jednak już przewidywalny. Owszem, sceny uwodzenia, później seksu - nie były wyuzdane czy jakieś oklepane, lecz przyjemnie smaczne i podniecające, jednak... mam wrażenie, że ta część zdecydowanie stała się kopią poprzedniczki, z innymi bohaterami.... Uwodzenie, seks, później porwanie i na koniec happy end ze ślubem. Czy czegoś wam to nie przypomina...? No właśnie.
Ogólnie, nie jest źle. Pozytywna lektura na jedno, dwa popołudnia. Miłośnicy tego gatunku nie zawiodą się.

emily176 | 2015-02-27
Przeczytana: 26 lutego 2015

Fajny romans w sam raz na wolne popołudnie. Bardzo spodobała mi się bohaterka i jej los. książka od samego początku rozpoczyna się porywającą akcją. Muszę przyznać, iż to kolejna pozycja tej autorki która ma wręcz szablonowy charakter. Najpierw uwodzenie, duża dawka erotyki później zazwyczaj porwanie, a na końcu ratunek i ślub. Ale mimo wszystko mi się spodobała. Miła, lekka i przyjemna.

Angelika | 2016-05-17
Przeczytana: 16 maja 2016

Autorka Tracy Anne Warren "Przypadkowa kochanka" przy której mogłam się świetnie zrelaksować.
Lily młoda dziewczyna, która nie chcąc poślubić mężczyzny wybranego przez okrutnego ojczyma pozoruje swoją śmierć i w męskim przebraniu dostać się do Londynu, by tam odebrać należny jej spadek po matce pozostawiony przez dziadka. Spotyka markiza Vessey - Ethana Andarton, który pomaga dostać się jej do stolicy a poznawszy jej sekret staje się nią zafascynowany i przekonany ,że musi ją zdobyć i musi ją odnaleźć. Od tej chwili ich ścieżki będą się schodzić i rozchodzić tj jak los tego zapragnie. Lily 20 latka mądra , piękna z zasadami , stanowcza, odważna, namiętna,elegancka i Ethan ok 35 lat od pierwszego spotkania Lili pragnie ,aby została jego kochanką. Ich drogi się rozchodzą i z schodzą. Ale finał jest taki ,że dobrze się czują w swoim towarzystwie. Po wyjaśnieniu sekretów i niedomówień zwycięża miłość czego finałem jest ślub w posiadłości markiza .

Magdalena | 2014-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2014

Fajnie się czytało. Taka książka na jedno popołudnie lub wieczór. Podobna do innych strasznie. Nic mnie nie zdziwiło. Wszystko to już było. Ciągle miałam wrażenie, że już to czytałam. Czasami dziwnie przeskakiwała autorka między sytuacjami. Bohaterowie sympatyczni.

Katarzyna | 2016-07-12

Ciekawa fabuła,szybko się czyta ,końcówka bardzo wciągająca :-)

Sakarya | 2013-08-10
Przeczytana: 10 sierpnia 2013

Erotyk w pełnej krasie. Barwne opisy sztuki uwodzenia, a potem sztuki kochania.

Malwa | 2016-11-22