Pani Światła

Tłumaczenie: Dariusz Kopociński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kroniki Westrii". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Lady of Light
83-7298-024-1
pani światła
raaistlin

Kiedy wojna zagroziła przymierzu miedzy ludźmi a czuwającymi nad ziemią duchami, pewna kapłanka stworzyła Klejnoty Mocy - po jednym dla każdego z żywiołów - i z ich pomocą sprawowała rządy w Westrii. Minęły wieki. Jehan, władca Westrii, wyrusza na poszukiwanie przyszłej małżonki, która zostanie również Panią Klejnotów - czterech kamieni dających szczególną moc temu, kto je posiada. W pewnym...

Minęły wieki. Jehan, władca Westrii, wyrusza na poszukiwanie przyszłej małżonki, która zostanie również Panią Klejnotów - czterech kamieni dających szczególną moc temu, kto je posiada. W pewnym zamku Jehan spotyka Faris, piekną szlachcianke z możnego rodu. Obdarza ją płomiennym uczuciem i pragnie z nią dzielia władze w królestwie. Czy jednak na pewno wybrał kobiete zdolną ud1wignąa tak cieżkie brzemie, wesprzea go w trudnych chwilach i spełnia oczekiwania poddanych?
Nad Westrią gromadzą sie chmury, ktoś nawet targnął sie na osobe króla ... Pierwszy tom cyklu Kroniki Westrii

twilla | 2016-02-18
malushky | 2014-12-23