Żywioł ognia

The Element of Fire
8371204973
fantasy, czarnoksiężnicy
Nemesion

Żywioł ognia to zabawna, wciągająca wyprawa, wypełniona po brzegi pojedynkami i lochami, intrygami pałacowymi i magicznymi królestwami. To doskonały debiut, nowy głos w literaturze fantasy. Thomas Boniface, dowódca Gwardii Królowej, a przy tym zabójczo przystojny mężczyzna, skrzyżuje miecz z sztanem, aby ratować swą panią. Thomasowi przyjdzie rozstrzygać, kto jest przyjacielem, a kto wrogiem w śmiertelnej rozgrywce o uratowanie królowej Ravenny i jej królestwa. Książka ta ma w sobie zadziorność Errola Flynna i atmosferę klasycznej powieści płaszcza i szpady.

| 2010-11-20
Przeczytana: 2009 rok