Zemsta

Cykl: Trójca (tom 2)
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Revenge
powieść, fantasy,

Uratowany od śmierci dzięki potężnemu czarowi Przeniesienia Torkyn Gont dochodzi do zdrowia w swoim azylu w Sercu Lasu. Musi się spieszyć, bo pozostali przy życiu paladynowie jeden po drugim kapitulują wobec siły Orlica i wkrótce może być za późno. Tor wysyłą więc swoją przyjaciółkę, zjawę Yargo, by odnalazłą trzy niezwykłe Kamienie Ordoltu i ich posiadaczy, sam zaś wyrusza w niebezpieczną...

Tor wysyłą więc swoją przyjaciółkę, zjawę Yargo, by odnalazłą trzy niezwykłe Kamienie Ordoltu i ich posiadaczy, sam zaś wyrusza w niebezpieczną podróż z zamiarem wyśledzenia swego wroga Gota. Wszystko się komplikuje, gdy sokół Tora, Cloot, pada łupem piratów, a sam Tor zostaje uwięziony na statku handlarzy niewolników.

Alyssa jest przekonana, że jej ukochany nie żyje i stara się przebaczyć królowi, który zarządził jego egzekucję.

Tymczasem paladynowie nie wiedzą, że narodziło się nowe straszliwe zagrożenie dla Trójcy i całego kraju...

źródło opisu: [Zysk i S-ka, 2006]

Karolina | 2016-05-25
gosiaq86 | 2016-04-04
Lisica | 2016-01-29
Młodzież czyta

Ponoć dzisiejsza młodzież nie czyta książek. To teza, której codziennie zaprzeczają nasi użytkownicy, dodając kolejne opinie o przeczytanych książkach do serwisu. Zapytaliśmy troje przedstawicieli młodego pokolenia o ich literackie wybory, skąd wzięła się u nich pasja do czytania i czy cieszą się, że wracają do szkoły.