Pani Ciemności

Tłumaczenie: Dariusz Kopociński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kroniki Westrii". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Lady of Darkness
83-7298-025-X
fantasy
Pablos

Faris, królowa Westrii, rozporządza potęgą Klejnotów Mocy, które mają władzę nad czterema żywiołami. Króla spotyka na polowaniu straszna przygoda, bynajmniej nie dzieło przypadku. Widmo wojny coraz bardziej zagraża królestwu, więc trzeba przygotować się do obrony. Faris może liczyć na kilku oddanych przyjaciół, ale czy to wystarczy, gdy wokół niej czai się zdrada? W dodatku ktoś osmielił się wykraść ze szkatuły Klejnoty Mocy. Co będzie, jeżeli zechce posłużyć się nimi do niecnych celów? Druga Księga KRONIK WESTRII.

źródło opisu: zysk.com.pl

źródło okładki: zysk.com.pl