W roku Pańskim młoda brytyjska księżniczka Eilan zaczyna służyć Wielkiej Bogini. Spotyka przeznaczonego jej mężczyznę, który w przyszłości zostanie cesarzem Rzymu. Eilen wspiera go radą w rządzeniu. Ale jej główną rolą jest stworzenie porozumienia między światem starożytnych bóstw a nowym cesarstwem chrześcijańskim. Chce głosić przesłanie, że wszystkie religie służą tej samej najwyższej potędze. Książka stanowi swego rodzaju prequel Mgieł Avalonu .

Jelonek | 2012-11-28

Bardzo dobra powieść z cyklu poświęconego kapłankom Avalonu. Romans, pogańscy bogowie i ciekawe spojrzenie na dobrze znane historyczne wydarzenia. Jak dla mnie to jedna z tych książek, które mogą zmienić czyjeś życie.

KotWBookach | 2013-01-07
Vivianne | 2013-04-23

Z jednej strony świetna. Z drugiej strony nudna.

jud123 | 2013-07-27

Przyjemne, wciągające czytadło ;)

MoWi | 2018-07-19
bitels123 | 2018-06-22