Opowieść pod psem : (a nawet pod dwoma)

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
łowiectwo, pamiętniki
A--

Inne wydania

Pao1ito | 2014-03-06

Przezabawna książka wyłącznie o dwóch psach autora i siłą rzeczy trochę o polowaniach jako, że obydwa to psy mysliwskie.
Dla "psiarzy" i lubiących książki z humorem ponieważ autor nawet o wojnie potrafił napisać zabawnie.
Oprócz treści ciekawie obserwuje się tło czyli jak zmieniała się Polska od tej przedwojennej, aż do lat 60-tych.

Wspaniała książka. Wesoła a jednocześnie poruszająca. Janusz Meissner oprócz wspaniałych opowieści o lotnictwie czy korsarzach potrafi snuć wspaniałe historie dotyczące najwierniejszych towarzyszy człowieka - psów.

Nitager | 2016-04-04

Mistrzostwo i treści i formy.
Treści - bo książka potrafi bawić i wzruszać. Zawiera ponadto wiele informacji, niedostępnych przeciętnemu zjadaczowi płatków owsianych: o polowaniu, o lotnictwie, o zmieniającej się rzeczywistości od lat 20. aż do 60.
Formy - bo wszystkie te informacje podane są w przemiły, zabawny i naprawdę dowcipny sposób. Charakterystyczny dla Janusza Meissnera, autoironiczny tryb narracji jeszcze bardziej wzmaga to wrażenie.
Nie musisz się interesować łowiectwem, sięgnij po tę książkę! Tak pogodnej, lekkiej w formie, miłej i wesołej. A dodatkowy smaczek nadaje tej historii fakt, że wszystko tam wydarzyło się naprawdę.

Samtrzepsut | 2014-07-18
Artur | 2014-03-30