Zabójczy wdzięk

Tłumaczenie: Wojciech Usakiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bestsellers". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
If looks could kill
thriller, sensacja, kryminał
DominikaB

Madison jako dziecko stała się prawie naocznym świadkiem brutalnego morderstwa, którego padła ofiarą jej sławna matka. Dziewczynka, choć nie poznała twarzy mordercy, widziała dłoń w rękawiczce… czuła cios nożem… obezwładniało ją przerażenie matki. To stało się dawno temu. Teraz Madison, po rozwodzie samotnie wychowująca córkę, jest szczęśliwa w otoczeniu najbliższych, ma prawo czuć się...

To stało się dawno temu. Teraz Madison, po rozwodzie samotnie wychowująca córkę, jest szczęśliwa w otoczeniu najbliższych, ma prawo czuć się bezpiecznie, ale...
Seryjny morderca samotnych kobiet raz po raz atakuje w Miami. Madison każde zabójstwo przeżywa równie mocno. Koszmary z dzieciństwa wracają.
Czy agent FBI, Kyle Montgomery, pomoże jej się od nich uwolnić? Czy zdoła wykorzystać przeżycia Madison do rozwikłania kryminalnej zagadki?

Cosmo | 2013-05-09
Przeczytana: 09 maja 2013

Lekka, przyjemna w odbiorze książka, która fenomenalnie łączy w sobie zarówno cechy romansu jak i dobrego kryminału, aczkolwiek nie różni się niczym od innych książek tego typu, a co za tym idzie, nie pozostaje długo w pamięci czytelnika.

Jolantino | 2011-02-24
Na półkach: Harlequin, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 2010 rok

Doskonałe połączenie romansu z wątkiem morderstwa i tajemnicy. Seria morderstw, którymi dotknięte są szczególne kobiety, wszystkie do siebie podobne, jednak każda inna od poprzedniej. Co kieruje mordercą? Chęć zaspokojenia swoich potrzeb, czy niezagojona rana, która odbija swoje piętno na kobietach, które (na swoje nieszczęście) zostały obdarzone cechą, dzięki której stają się potencjalnymi ofiarami...

Katarzyna | 2015-03-06
Przeczytana: 06 stycznia 2002

Wspaniały dreszczyk....

Anna Nochowska | 2010-12-20
Przeczytana: 2009 rok

Moja ulubiona tej autorki :) Jak dla mnie rewelacja !!!

aa81 | 2013-11-25
Przeczytana: 10 grudnia 2013