Porwany

Tłumaczenie: Krzysztof Puławski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensacja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: HarperCollins
Taken

Widziałam zdjęcia z takimi facetami z jednostek specjalnych. Uzbrojonymi po zęby, groźnymi... Nigdy jednak nie przypuszczałam, że ktoś taki pojawi się w moim domu. I że będzie to początek prawdziwego koszmaru... Rodzicom trudno uwierzyć, że mogłaby ich spotkać podobna tragedia. Że ktoś odważyłby się porwać ich dziecko ze szkolnego boiska albo innego miejsca, które wydaje się równie...

Rodzicom trudno uwierzyć, że mogłaby ich spotkać podobna tragedia. Że ktoś odważyłby się porwać ich dziecko ze szkolnego boiska albo innego miejsca, które wydaje się równie bezpieczne. Jednak owdowiała Kate Bickford przekonuje się, że w jednej chwili cały świat może ulec zmianie. Jeszcze przed chwilą rozmawiała o czymś ze swoim synem i nagle okazuje się, że Tommy zniknął. Zamiast dziecka zastaje w swym własnym domu porywacza, który żąda pieniędzy. Jeśli nie posłucha jego instrukcji, syn zginie.

Z rosnącym przerażeniem odkrywa potworną tajemnicę łączącą ją i jej syna z mordercą...

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2008

źródło okładki: wlasne

Wiola | 2012-07-24
Przeczytana: 24 lipca 2012

Dobra książka, fajnie się czyta, wciągająca historia i nawet nie przeszkadza podczas czytania pewna przewidywalność.

Tika | 2014-08-24

Lekko się czyta, momentami trochę monotonna. Natomiast zakończenie kompletnie mnie zaskoczyło ;) daję 7/10

soloo23 | 2013-05-25
Przeczytana: 25 maja 2013

Książka godna polecenia, świetnie się czyta oraz fabuła bardzo wciąga.

Anna | 2010-08-09
Przeczytana: 05 sierpnia 2010

niesamowicie wciągająca historia

martaofftop | 2015-09-23
Przeczytana: 20 września 2015

Po ten tytuł sięgnęłam przypadkiem, mając nie wiele czasu na wybór książki w bibliotece. Zerknęłam na opis i od razu wiedziałam, że będzie to dobry wybór. Przeczytałam jednym tchem. Brak nudnych opisów i wartka akcja. Polecam na nudny niedzielny dzień.

Jarosław Czyż | 2011-07-24

Słaba. Przewidywalna, momentami śmieszna. Jak ktoś szuka łatwej lektury do przeczytania w chwilę to polecam.

diamentowalady | 2016-08-07
Edyta | 2016-07-03