Szczeniak

Tłumaczenie: Sławomir Kędzierski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensacja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Sick Puppy
83-241-0236-1
Radek

Nadmorska autostrada na Florydzie. Palmer Stroat zauważa nagle jadącą tuż za nim furgonetkę. Ogarnia go strach, ze ktoś chce porwać jego luksusowe auto. Siedzący za kierownicą furgonetki młody ekolog Twilly Spree ma jednak zgoła inny cel. Ale popełnia błąd, bo nie wie, kim naprawdę jest Palmer Stroat. Nie spodziewa się, że niewinny żart uruchomi lawinę dramatycznych zdarzeń i przemocy...

scoto | 2014-01-05
Przeczytana: 29 grudnia 2013

Zbierałam się do tej recenzji i zebrać nie mogłam. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony Szczeniak nie był zły, nawet dobrze się czytało, ale w moim wykonaniu to było tak uważne czytanie, że nie wiem jak ta historia właściwie się skończyła... To znaczy ogólnie wiem, ale jakoś umknęła mi najważniejsza kwestia. :P Nie zrozumcie mnie źle, książka była dobra tylko chyba czytałam ją w nieodpowiednim momencie.

Nie pytajcie co skłoniło mnie do sięgnięcia po powieść Hiaasena bo za nic nie wiem. Chyba miałam zaćmę czytając opis i ubzdurało mi się, że to będzie o czymś innym, dodatkowo nie ułatwił wyboru brak jakikolwiek recenzji w sieci. Tytuł, okładka i krótki opis - wierzcie, to mocno mnie zmyliło. :P A co najlepsze - moja zaćma trwała przez jakieś 150 stron i dopiero wtedy zorientowałam się skąd taki tytuł. Wiem - wstyd.

Wracając do powieści...

Twilly Spree określony jest jako młody ekolog - dlaczego? Nie wiem. Dla mnie ktoś, kto przemocą tłumaczy ludziom, że wyrzucanie śmieci na...

Magdalena | 2016-11-20
Przeczytana: 17 listopada 2016

Może nie zwala z nóg, ale fajnie się czytało. Lekka, łatwa i przyjemna :-)

mirah | 2016-04-17
Przeczytana: 15 kwietnia 2016