Okładka książki Gra w Boga

wydawnictwo
Albatros
typ
papier
6,45 (64 ocen i 5 opinii)

Opis książki

David Tennant, lekarz i autor książki na temat etyki w medycynie, zostaje oddelegowany przez prezydenta USA do supertajnego Projektu Święta Trójca nadzorowanego przez NSA i genialnego konstruktora komputerów Petera Godina...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Marcin | 2010-08-27
Przeczytana: 2010 rok

Inteligentny i błyskotliwy techno-thriller z ludlumowską wręcz intrygą na skalę światową (ograniczoną zresztą jak zwykle do USA). Naprawdę dziwię się że tytuł ten nie zyskał takiego rozgłosu jak książki Dana Brown'a... jest tutaj wszystko: rządowy spisek, zawodowi mordercy, ucieczka, pościgi oraz sztuczna inteligencja w postaci superkomputera (który potrafi mówić co może zakrawać na science-fiction) A wszystko to nie jest płytkie lecz bardziej ambitne niż by się mogło wydawać, momentami pojawiają się aspekty filozoficzne, etyczne i teologiczne, tak więc tytuł jak najbardziej adekwatny do treści.

asikp_1 | 2014-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2014

Po te pozycję sięgnełam zaciekawiona "Aniołem z Missisipi" który był naprawdę fantastyczny. Tego też oczekiwałam po tej pozycji.Czyta się ją dość szybko, bo i tempo akcji jest szybkie, ale nie jest to pozycja, która na długo pozostanie w pamięci.

Basieq | 2011-11-06
Na półkach: Przeczytane, Od 10. 2011
Przeczytana: 06 listopada 2011

Początkowo czytając tą książkę chciałam ją odłożyć i zająć się czytaniem innej, ale jednak jak się okazało przeczytałam ją całą. Początek dla mnie nie był najlepszy, ale z czasem akcja zaczęła się rozwijać i po powoli wciągnęłam się w wir wydarzeń.
Książka ta " nie powaliła" mnie, ale również nie rozczarowała.

Ola | 2012-07-23
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 23 lipca 2012

Hasło "przeciętna" mało pasuje do tej książki, już prędzej "może być".
Książka trzyma w napięciu, owszem, ciekawa fabuła, szybka akcja. Nie mniej nie przekonało mnie to ... szczególnie zakończenie ... nie tego się spodziewałam. Ogólne wrażenie: można spokojnie zacząć czytać - bo może się spodobać.

Scottie | 2012-04-10
Przeczytana: 10 kwietnia 2012

Dużo, dużo gorsza w porównaniu z "Aniołem z Missisipi" tego samego autora. Nie wiem, co Greg Iles ćpał pisząc tę książkę, ale zdecydowanie powinien zmniejszyć dawkę. ;-)
W dwóch, krótkich słowach: strata czasu.

ANIAG78 | 2014-12-12
voyteq79 | 2014-12-05