Striptease

Wydawnictwo: Amber
Strip Tease
837169136X
hunter

W podrzędnym nocnym klubie na Florydzie zaczyna pracować jako striptizerka piękna Erin. Jej życie toczy się dość spokojnie dzięki opiece i przyjaźni wykidajły Shada. Nieoczekiwanie jednak bijatyka, wywołana przez pewnego kongresmena, uruchamia lawinę niezwykłych zdarzeń. Szantaż, morderstwa, podejrzane interesy, machinacje polityczne i zboczenia seksualne stają się elementami skomplikowanej układanki.

annikap | 2016-09-26
Przeczytana: czerwiec 1997