Kod Genesis

Tłumaczenie: Piotr Roman
Wydawnictwo: Albatros
Genesis code

Złożony śmiertelną chorobą naukowiec ginekolog, w trakcie spowiedzi ujawnia sekret swoich badań. Przerażony ksiądz odmawia udzielenia mu rozgrzeszenia. Informacja o treści spowiedzi wywołuje szok w Watykanie... Młoda kobieta i jej syn giną w pożarze domu na przedmieściu Waszyngtonu.

Inez | 2013-11-20
Przeczytana: 13 maja 2013

Thriller spiskowy z globalna intryga. Bardzo ciekawa historia zachaczajaca o mroczna tajemnice. Czytalam z przyjemnoscia, rozkoszujac sie pierwszorzednymi opisami przyrody i miejsc, ktore wzbogacaja tresc i podnosza walory ksiazki dzieki, ktorym wciaga czytelnika, a sama fabula pobudza umysl. Nietaktem z mojej strony byloby pominiecie, pieknie wykreowanych przez autora postaci. Ksiazka bedzie perelka dla fanow Robina Cooka i Roberta Ludluma. Polecam.

Ania | 2012-11-04

Przeczytana jednym tchem, kolejna, świetna pozycja J.Case. Gorąco polecam.

Sławomir | 2014-03-18
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 17 marca 2014

Strasznie przewidywalna. Wystarczy spojrzeć na okładkę, przeczytać pierwsze strony gdzie mowa cóż wielka tajemnica może znaczyć dla opisywanej instytucji i już się zna całą intrygę. Sukces autora, że po 10 stronach mimo przyjętej taktyki "wiem ale nie powiem" podaje na tacy ową wielką tajemnicę (sarkazm). I byłaby to z tego powodu kompletnie beznadziejna pozycja ale nadrabia wartkością i dlatego da się to przeczytać.

Xavi | 2010-08-12
Przeczytana: lipiec 2010

Uwielbiam Jona Case. Książka napisana na bazie wielu informacji, z resztą jak każda tej dwójki, zwarta, zrozumiała, wciąga z każdym kolejnym słowem. Wprost: nie można się oderwać! Naprawdę polecam, jeśli tylko kos lubi thrillery i kryminały.

eLEmeNt | 2011-10-08
Przeczytana: 02 października 2011

Książka wciągająca, o akcji toczącej się w Europie i w Stanach Zjednoczonych, ze świetnym scenariuszem i o zaskakujących odpowiedziach na nasuwające się pytania, podczas czytania tej książki. Gorąco polecam. :]

Karolcia | 2013-07-03
Przeczytana: 28 czerwca 2013

Książka ta trafiła w moje ręce całkiem przypadkowo, ale warto było zaryzykować! Ciekawa historia z mroczną (choć mało możliwą) tajemnicą, przypominająca te z dorobku D. Browna. Wciągająca, intrygująca i posiadająca to "coś", które ciężko opisać. Polecam!

sophie2104 | 2013-09-11
Przeczytana: 09 września 2013

Zdecydowanie wielkie TAK! Jedyny minus zbyt długie opisy - miejsc, przyrody etc. stąd 9 gwiazdek, a nie 10. Sięgnę po tą książkę na pewno jeszcze nie jeden raz.

nemezis87 | 2011-08-12

Moim zdaniem to ta książka jest bardziej obrazoburcza niż "Kod Leonardo da Vinci". Ale też lepsza. Tylko tyle. Jak na ten rodzaj literatury, całkiem przyzwoite

AgataW | 2014-11-06

Jedna z ciekawszych książek sensacyjnych, fikcja czy ewentualna prawda ??? Przeczytaj

zefirek0509 | 2013-02-12

Świetnie się czyta, chociaż trochę zbyt wydumana.