Wyspa gwiazd

literatura piękna
Monika Wyrwas-Wiśniewska
show business gwiazdy sława porwanie powieść amerykańska

Ilość stron: 408
To druga książka tego autora jaką przeczytałam. Pierwsza to „Plusk” - oddałam ją już dawno do biblioteki. (recenzja w profilu i na blogu).
Do lektury zachęciło mnie to, że podobała mi się pierwsza, opis na okładce i to, że lubię taką tematykę. Bardzo dobrze się to czyta, jest wiele zabawnych sytuacji w życiu Cherry zwanej potem Cherish, a ostatecznie...

1992

Miałam ciężki weekend w pracy, ale bardzo satysfakcjonujący. Czasu na czytanie niewiele, więc wzięłam coś odprężającego.
"Wyspa gwiazd" to lekka i zabawna opowieść z życia gwiazd. Napisana z pewną dozą ironii, lekkim i barwnym językiem.

Mamy rozpuszczoną gwiazdkę muzyki pop, 22-letnią Cherry, która w tak młodym wieku oparła się już o wszelkie możliwe uzależnienia i po raz...

• 2015
  • Autorzy zagraniczni
  • Posiadam - moja biblioteczka
  • Przeczytane 2014
  • Pożyczone
  • Nie ma w bibliotece
  • Od wydawnictwa

Dodaj cytat z książki Wyspa gwiazd