Szantaż zza grobu

Wydawnictwo: Sonia Draga
Skinny Dip
Floryda, morderstwo, małżeństwo
Ag2S

Z okazji drugiej rocznicy ślubu biolog morski Chaz Perrone, materialista, cwaniak, tchórz i kobieciarz, zabiera swą piękną żonę Joey na rejs luksusowym wycieczkowcem. Pewnej nocy, tuż przed powrotem do portu, podstępnie zwabia ją na pokład i wypycha za burtę. Jest przekonany, że popełnił morderstwo doskonałe, ale nie wie, że Joey, świetnej pływaczce, udaje się uratować. Wściekła i zarazem zaskoczona niecnym czynem męża postanawia nie zgłaszać sprawy policji, lecz dokonać wyrafinowanej zemsty. Trzymający w napięciu satyryczny kryminał, pełen humoru sytuacyjnego, z galerią barwnych postaci. Tłem akcji jest ukochana przez autora Floryda i zagrożone zniszczeniem rozlewiska Everglades.

smile | 2013-10-20

Ach, świetna książka! Ubawiłam się przy niej do łez!
Główna bohaterka, stara się zemścić na swoim mężu, który wyrzucił ją za burtę. Nie wiedział jednak, jak jego żona potrafi świetnie pływać! Płynęła, płynęła... aż złowił ją przystojny mężczyzna! Od tej pory postanowiła dać nauczkę mężowi. A raczej NAUCZKI! ;)
Zabawna, dowcipna. Nie można się przy niej nudzić! Polecam.

wiejskifilozof | 2011-11-01

Raczej przeciętne , nic nowego w literaturze . Jednak jest zabawna i ma fajnych bohaterów

ursi | 2012-08-26
Przeczytana: 26 sierpnia 2012

W obliczu kończących się wakacji, ta książka była dla mnie prawdziwym ich zwieńczeniem. Została napisana w zabawnym stylu, mimo iż temat wydaje się poważny. Daje czytelnikowi możliwości wzmocnienia przepony za sprawą dużej ilości humoru, który pobudza do śmiechu.
Tematem pobocznym, choć nie mniej ważnym jest ochrona środowiska naturalnego.
Naturalnie polecam ją czytelnikom do czytania o każdej porze roku:-)

asia_32 | 2012-03-03
Przeczytana: 02 marca 2012

Fajnie napisana powieść kryminalna z dużą dawką humoru,momentami musiałam przerywać czytanie,ponieważ musiałam wypłakać się ze śmiechu.Ciekawi bohaterowie,szczególnie dwulicowy Chaz i jego ochroniarz Tool no i oczywiście bardzo sympatyczna i przebiegła żona-która cudem nadal żyje!!Polecam

rose19903 | 2011-07-14
Przeczytana: 13 lipca 2011

Książka bardzo się mi podobała.
Główna bohaterka chce zemścić się na swoim mężu po tym jak wyrzucił ją za burtę w czasie ich rejsu z okazji drugiej rocznicy ślubu. Cała historia utrzymana jest w humorystycznym klimacie. Polecam:)

ElizaMaria | 2016-07-04
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 04 lipca 2016

Ubawiłam się. Nie każdy mąż to łajdak, ale ten wyjątkowo zasłużył na to co go spotkało. Polecam! Nie tylko żonom, które chciałyby dopiec swojemu "staremu" :)

Paty | 2014-11-01

bardzo fajna książka, polecam każdemu kto lubi kryminały, można się pośmiac przy okazji czytania:)) napewno jeszcze przeczytam inne książki tego autora

Kama | 2012-06-19
Przeczytana: 07 czerwca 2012

Kupilam na wyjazd wakacyjny. Z przyjemnoscia przeczytalam lezac nad basenem :) Spodziewalam sie ze bedzie zabawniejsza (tj jakies wybuchy smiechu z mojej strony) ale nie - dowcip momentami mocno wysilony. Mimo wszystko super fajnie sie czytalo :)
P.S. Wrocilam z wakacji z mezem cala i zdrowa - nie wyrzucil mnie przez burte ;) ale to pewnie dlatego ze lecielismy samolotem.

nellanna | 2011-05-25
Przeczytana: 25 maja 2011

Nie zadzieraj z kobietą, zwłaszcza jeśli ona nie spodziewa się tego wcale! Książka lekka do czytania, dowcipna, postaci niebanalne i sporo, naprawdę sporo się dzieje. A jeszcze nasuwa się skojarzenie ze słynną Rospudą...
Kobiety bywają mściwe, mężczyźni przewrotni i ludzie sami siebie czasem nie podejrzewają o to do czego są zdolni!