Czarnoksiężnik z Volkyanu

Seria: Biblioteka Fantastyki
Wydawnictwo: ALFA
Volkhavaar
Iselor

Kernik Volk, czarnoksiężnik sprzymierzony z bogiem zła, sięga po władzę nad światem, który rządzi się prawami magii. Do walki z czarnoksiężnikiem staje niewolnica Shaina uzbrojona w moc przenoszenia się duchem, daną jej przez czarownicę Barbayat. Następuje kolejne starcie w odwiecznej wojnie między siłami Dobra i Zła...

źródło opisu: ?

amra_LemurianScrolls | 2015-03-23
Przeczytana: 22 marca 2015

Czarnoksiężnik Mistrz Iluzji kontra Niewolnica uczennica Czarownicy. Nie ma tu "świata miecza" jest za to świat magii/bogów. Do połowy czyta się bardzo szybko, wciągająca, ciekawa fabuła; w połowie książka "siada" , zaczynają się opisy i niewiele się dzieje. Książka szybko się kończy , trochę "na skróty".

Lukasz R | 2011-10-26

Dosc mroczna opowiesc, ciekawe pioro.
Wracalem do tej ksiazki pare razy.

anabella | 2011-06-06

Może nie jest to rewelacja na skalę światową, ale warto przeczytać. Mam po niej nawet dobre wspomnienia.