Miecze i ciemne siły

Cykl: Przygody Fafryda i Szarego Kocura | Seria: Biblioteka Fantastyki
Wydawnictwo: ALFA
Swords and Devilitry
Iselor

Saga o Fafhrdzie i Szarym Kocurze Księga Pierwsza gdzie dwaj najsłynniejsi bohaterowie w dziejach literatury high fantasy spotykają się po raz pierwszy. Początkowo obaj zdają się wcale do siebie nie pasować: Fafhrd, ubrane w białe szaty książątko z barbarzyńskich krain Północy, i Szary Kocur, młodziutki czarodziej, niezdecydowany, czy wybrać białą, czy czarną magię... Zawiera: - Czarny Graal...

Zawiera:
- Czarny Graal (The Unholy Graal)
- Śnieżne kobiety (The Snow Women)
- Zobaczyć Lankhmar i umrzeć (Ill Met in Lankhmar)

Marcin | 2010-10-19

Póki co jedyna książka z serii przygód Fafhrda i Szarego Kocura którą okazję miałem przeczytać i przyznać muszę, że przypadł mi do gustu humorystyczny styl pisania Leibera ;)

Łukasz Śmigiel | 2011-05-30

Pełna klasa - duet bohaterów na miarę Zabójczej broni, w mrocznym świecie fantasy w stylu Conana.

Muhikons | 2011-09-15
Na półkach: Przeczytane, 2011, A. Posiadam
Przeczytana: 14 września 2011

Pierwsze opowiadanie mi się nie podobało, wszystko mnie w nim irytowało. Za to drugie i trzecie świetne. To chyba dzięki postaci Kocura:)

tomasz | 2016-02-02
Na półkach: Przeczytane, POSIADAM, FANTASY

Z tej książki podobała mi się tylko okładka.

LordVaderJunior | 2017-04-27
Dizzy | 2016-09-02