Obietnica

The Promise
8386611936
romans, Mike
Carla

Mike należy do tych nielicznych młodych ludzi, którzy kończąc studia dokładnie wiedzą, jak potoczy się ich życie. Jako jedyny potomek rodziny, ma ściśle zaplanowaną przyszłość Jedynym elementem nie pasującym do tych planów, a konkretnie planów matki Mike'a jest Hillary - dziewczyna, którą Mike kocha i chce poślubić. Czy chore ambicje matki mogą popsuć prawdziwą miłość?

[merlin.pl]

Justyna Antoniewicz | 2016-04-01
Na półkach: Danielle Stell, Przeczytane

Cudowna książka o miłości, uczuciach.
Przeczytałam ją od razu pochłonęłam bez reszty przyjemnie się czyta!!!!!

Marianna | 2016-05-10
Przeczytana: 2015 rok

Choć nie jestem wielbicielką stylu pani Stell jej ,,Obietnicę" przeczytałam z prawdziwą przyjemnością, polecam.

Karina | 2016-01-26
Przeczytana: 26 stycznia 2016

Książka o wielkich uczuciach, oddziałująca na emocje i przywracająca wiarę w prawdziwą miłość.

Ania | 2015-12-09
Przeczytana: 2015 rok

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Hej. Przeczytałam stosunkowo niedawno, wzruszająca mimo iż autorka posiada o wiele lepsze książki. Ale dla tych którzy lubią dobre zakończania a ja do nich z pewnością należę warta przeczytania.

Sonia_R | 2012-08-22
Przeczytana: 22 sierpnia 2012

Piękna historia o wielkiej miłości. Książkę bardzo się przyjemnie i szybko czyta. Polecam tę książkę osobom, które lubią szczęśliwe zakończenia.

czekoLadowa | 2014-04-10

Uważam lekturę za dobrą, mogę ją polecić, aczkolwiek nie trzyma w napięciu i nie wywiera zbyt dużego wrażenia. Lecz sama historia ciekawa.

Agnieszka | 2013-02-28

Ogromnie mi się to podobało w czasach liceum...ciekawe czy teraz też? Pewnie nie....ale pamiętam swój zachwyt tą książką do dziś :)

Katarzyna Lepiarz | 2015-07-30
Przeczytana: 02 sierpnia 2015

Piękna historia miłości, która przetrwa wszystko.

Monika | 2013-06-17

Powieść 22
THE PROMISE
powieść na bazie scenariusza G. M. White'a
film

wera11237 | 2013-11-29
Przeczytana: 2012 rok

Poruszająca, na końcu wycisnęła ze mnie łzy