Dziewczyna znikąd

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Out of Nowhere
Dziewczyna, znikąd
dona

Cynthia Stanton Baird doprowadziła swymi zeznaniami w sądzie do skazania na długoletnie więzienie członków mafii narkotykowej, piorącej brudne pieniądze w szacownych bankach. Od tego momentu życie młodej kobiety i jej dziewięcioletniej córeczki Ricky stało się koszmarem. Zmuszone do skorzystania z programu ochrony świadka, przenoszą się z miasta do miasta, wielokrotnie zmieniając nazwisko i tożsamość, pozbawione rodziny, przyjaciół, prawa do miłości i szczęścia. Mijają lata. Dorosła Ricky – obecnie detektyw Amanda Maxwell – szuka swego miejsca w życiu. Ale mafia nie przebacza i nie zapomina; skazani przestępcy wychodzą z więzienia, a obu kobietom grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.

Carduus | 2017-02-22
krystbel | 2017-02-05