Prawdziwe kolory

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
True Colors
sensacja, kryminał
Poetyka

Isabelle de Luna, słynną malarkę, od dzieciństwa prześladuje wspomnienie koszmaru przeżytego pewnej burzliwej nocy w barcelońskim hotelu - zamordowano wówczas jej matkę, a podejrzenie padło na ojca. Ninę Davis, agresywną prezenterkę telewizyjną, jej przybrani rodzice znaleźli w pojemniku na śmieci. Dowiedziawszy się o tym, Nina zrywa z dotychczasowym życiem, stwarza sobie nową tożsamość. Z...

Ninę Davis, agresywną prezenterkę telewizyjną, jej przybrani rodzice znaleźli w pojemniku na śmieci. Dowiedziawszy się o tym, Nina zrywa z dotychczasowym życiem, stwarza sobie nową tożsamość. Z przeszłością łączy ją tylko nienawiść do Isabelle i pragnienie zemsty.

Zajaśniała błyskawica. Niebo eksplodowało, rozlało się światło. Niebieskie. Strasznie dobrze znane. Isabelle zobaczyła unoszącą się znad podłogi czyjąś twarz. I rękę wyciągającą się ku niej. Usłyszała swoje imię. Zamarła, zabrakło jej tchu. Ten głos znała Ale ta twarz... Jakże mogła nie pamiętać tej twarzy?
Nie słyszała swojego krzyku. Nie czuła, że osuwa się na podłogę.

wersja do druku

aleczka | 2014-12-23

Powieść obyczajowa czy kryminał? Jedno i drugie :) i romans i dramat- wszystkiego po trochę! Dlatego, choć książka sporych rozmiarów (ja akurat takie lubię najbardziej!) czyta się szybko i naprawdę z zaciekawieniem. Polecam!

Malwa | 2014-07-07

Fascynująca historia dwóch młodych dziewcząt pochodzących z różnych światów lecz wychowanych w jednym domu. Bardzo ciekawa, dobrze się czyta, przeczytałam jednym tchem

Agnieszka W | 2016-11-30
Halina | 2016-02-26