Bez wieści

Tłumaczenie: Konrad Krajewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans kryminalny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
Dead silence
Magdalena

Rok już minął, jak Martin, mąż Lizy MacDonough, zaginął podczas rejsu statkiem. Jako psycholog Liza pomaga zwalnianym pracownikom radzić sobie w kryzysowych sytuacjach. Komuś jednak nie podoba się, że bada ona wnikliwie politykę zwolnień w samolotowym koncernie. Ktoś ją śledzi, kradnie dokumenty, przeszukuje mieszkanie. A każdy nowy przypadek sugeruje, że Martin miał coś wspólnego z brudnymi interesami. I może jednak żyje...?

Paty | 2016-09-05

nie określiłabym tej książki jako "romans kryminalny", jak dla mnie był to kryminał, akcja trzyma a napięciu do samego końca.

Paulajn | 2013-10-11
Przeczytana: 11 października 2013

To moja pierwsza książka Donny Anders. "Romans kryminalny"... powiedziałabym raczej "kryminał romantyczny", ponieważ, całe szczęście, w książce nie było rozwodzenia się nad rozterkami miłosnymi głównej bohaterki. Czyta się lekko, szybko i przyjemnie. Cała intryga dość ciekawa, wychwyciłam kilka nieścisłości, ale nie miały one większego znaczenia w fabule. Szybko zaczęłam podejrzewać, kto jest mordercą, praktycznie do końca jednak miałam pewne wątpliwości. Ostatnie 50 stron trzyma w dużym napięciu, czytałam nawet na przystanku autobusowym, bo ciężko mi się było oderwać ;) Ta pozycja powinna przypaść do gustu fanom (fankom?) gatunku.

agazam | 2016-08-30
aniavoo | 2015-07-11