Martwe oczy

Tłumaczenie: Jacek Łaszcz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Merkury". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
5 (28 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Dead Eyes
83-7150-961-8
kryminał
karolinka

Najpierw były róże, a w skrzynce list z podpisem "Wielbiciel". A potem wypadek. W jednej chwili Chris Callaway staje się wschodzącą gwiazdą Hollywood, która rozpoczyna pracę przy filmie mającym wynieść ją na szczyt popularności... W następnej spada z rusztowania swego pięknego nowego domu na plaży Malibu... i budzi się ze stanu nieświadomości, oślepiona, nie wiedząc, czy kiedykolwiek będzie mogła znowu widzieć.

źródło opisu: http://www.sklep.zysk.com.pl/

źródło okładki: http://www.sklep.zysk.com.pl/

ewa1987z | 2013-11-08
Przeczytana: listopad 2013

Książka przeciętna. Opowiada o wschodzącej gwieździe filmowej, którą prześladuje stalker. Bohaterka w wyniku wypadku traci wzrok. W uchwyceniu przestępcy pomaga jej dzielny policjant i przyjaciel gej.

Lausielomanna342 | 2013-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

xc

MarysiaS | 2015-01-27