Więzy strachu

Seria: Dobry kryminał
Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
Past reason
Sanoja

Jenny Campbell obiecała mężowi, Fraserowi, że odpoczną od opieki zastępczej. Nie sposób było jednak zignorować chłopca, który w pidżamie i szlafroku błąkał się po ulicach miasta. Jak dotąd chłopiec nie chce nic mówić, a policja nie znalazła żadnych wskazówek, skąd pochodzi, kim jest. Tylko jedno jest jasne - ktoś lub coś śmiertelnie go przeraziło... A szybko się okazuje, że nie tylko jego. Bo jak inaczej określić nerwowe zachowanie Frasera - to, że wyraźnie niepokoi go obecność chłopca. I te dziwne telefony, z których nie umie się wytłumaczyć Jenny... Kiedy policja pozna w końcu nazwisko chłopca, a przyparty do muru Fraser wyzna Jenny wszystko, tylko pozornie cała sprawa się wyjaśni. Strach, w jakim żyły kolejne ofiary tej historii, wcale nie minął...

źródło opisu: Wydawnictwo C&T, 2003

źródło okładki: http://www.www.conrada11.pl

isabelle142 | 2014-08-18
Przeczytana: 18 sierpnia 2014

Jako kryminał taka sobie, jako powieść psychologiczna - całkiem, całkiem :)

betina360 | 2014-01-16

przeczytalam ta ksiazke dosc dawno lecz do dzis utkwila mi w pamieci bo jest wciagajaca i ma nieoczekiwane zakonczenie

cassie1598 | 2014-02-20

Nie jest to książka szczególnie zachwycająca, ale bardzo podobał mi się element psychologiczny tej książki. Mimo wszystko, nie wrócę do niej.

Małgorzata | 2017-03-21
Na półkach: Przeczytane, 1991-2015