Zjawa

Cykl: Vanza (tom 3)
Wydawnictwo: Da Capo
Wicked Widow
Wanda

W klubach dżentelmeni zakładają się, że spędzą noc z Madeline Deveridge i wyjdą z tego... żywi. Oficjalnie jej mąż zginął w pożarze, ale każdy w Londynie wie, że Niebezpieczna Wdowa zabiła swego małżonka po tym, jak nie udało mu się anulować małżeństwa. Można sobie wyobrazić zdumienie londyńskiej śmietanki towarzyskiej, kiedy wychodzi na jaw, że znalazł się śmiałek, który zaprosił ją pod swój dach...

isabelle142 | 2014-11-27
Przeczytana: 26 listopada 2014

Bardzo dobry thriller romantyczny. A do tego historyczny, oczywiście. Ciekawie skonstruowana akcja, nieco poczucia humoru, niebanalne sceny łóżkowo-miłosne... Fakt, trochę przypomina "Interesy" tej samej autorki (o czym ktoś niżej już zdążył wspomnieć), jednak obie te pozycje można, przynajmniej moim zdaniem, zaliczyć do jednych z lepszych w dorobku Quick. Lubię, kiedy bohaterów łączy coś więcej niż tylko uczucia :)

gabith | 2016-07-08
Przeczytana: 08 lipca 2016

Jedna gwiazdka ponieważ to nie jest romans, ale kryminał.

Magdalena | 2014-05-29
Przeczytana: 29 maja 2014

Bardzo przeciętna, choć może źle się wyraziłam. Jest bardzo podobna do książki z Tobiasem i Lavinią ( chyba) - o parze detektywów. Ciągle miałam wrażenie, że to o nich czytam.
Bardzo wtórna i średnia ta historia była, po prostu. Główni bohaterowie byli tacy sobie, jakoś ich zbytnio nie polubiłam.

Ameran645 | 2012-10-31

czytając tę książkę spodziewałam się czegoś nowego i nie zawiodłam się :)

Katarzyna | 2016-08-12

Cóż można powiedzieć...nuda