Kup teraz - 1 oferta w cenie od 38.98 zł do 38.98 zł

Kolory zmierzchu

Amanda Quick Wydawnictwo: Amber Seria: Romans Historyczny [Amber] literatura obyczajowa, romans
Til Death Do Us Part
2018-03-15
Agnieszka Dębska
Romans Historyczny [Amber]
samotność namiętność śledztwo tajemnice

Urok wiktoriańskiego Londynu,intryga i romans w tle to tematyka powieści należąca do moich ulubionych. Powieść "Kolory zmierzchu" Pani Quick to moje pierwsze zetknięcie z autorką. Jestem mile zaskoczona formą i treścią powieści. Bohaterowie są wyraziści i mogłam bez trudu sobie ich wyobrazić. Czyta się ją migiem i tak naprawdę ,jeśli ktoś ma czas, może ją skończyć w jeden...

Moja kochana Calisto , weż ty mnie uświadom , czemuś nie trzepnęła Trenta zdrowo po pustym łbie ? Facet który TAK "uszczęśliwia " kobietę przy pierwszym razie godzien szybkiego lotu z 10 piętra . Bez spadochronu. Z kowadłem na plecach . Amen.

Bardzo udana ta książka. Fajny kryminał osadzony w czasie pieknych sukien i dżentelmenów. Jak inaczej poczytac o prowadzonym sledztwie w tamtych czasach gdzie technika dopiero bedzie sie rodzić. A przy tym wszystkim miłość i pozadanie.

mega słaba. tak naprawdę to wszystkie postaci i wątki płaskie jak blat stołu...

Książka lekka szybko się czyta ale.... no właśnie w połowie byłam znudzona wiadomo było co i jak zakończenie może lekko zaskoczyć ale bez wow

Oryginalne wydanie "Kolory zmierzchu".

Część kryminalna trochę mroczna i zaskakująca. Niewątpliwie całość dobrej jakości - nawet jak na Amandę Quick. Czytałam w wersji angielskiej.

Moja opinia:

Niektóre książki są jak wino.
Wytworne…
Eleganckie…
I pełne nietuzinkowego smaku.

Czasami jednak…
Upragniona przez człowieka  słodycz.
Może stać się dla nas trucizną, która pochłonie nasze serca, cierpkim smakiem intrygi.

„Kolor Zmierzchu” to właśnie taka niebezpiecznie-wciągająca książka, która powoduje w czytelniku niespodziewany wybuch emocji. Jest ona...

• Romans historyczny
  • Romans Historyczny
  • 2018
  • Romans
  • Romanse historyczne
  • 2018
  • Ebooki

Dodaj cytat z książki Kolory zmierzchu