Słodka uległość

Tłumaczenie: Marta Wolińska
Cykl: The Rose Hunters (tom 3) | Seria: Romans Historyczny
Wydawnictwo: Amber
My surrender

Charlotte, znudzona rolą towarzyszki zabaw bogatej baronówny, podejmuje się misji wywiadowczej. Przemycając tajne informacje wagi państwowej, przysłuży się krajowi i uczci pamięć swego ojca. Czy jest jednak gotowa wystawić na szwank swą reputację? Niewysłowiona rozkosz, jaką znajdzie w ramionach tajemniczego potomka królewskiego rodu, jest najlepszą rekompensatą. Connie Brockway porywa nas w...

Connie Brockway porywa nas w świat pełnych przepychu sal balowych i buduarów Londynu czasów regencji, i wiedzie przez wichrowe wzgórza Szkocji ku zapierającej dech namiętności, gorszącemu skandalowi i zdradzieckiemu podstępowi.

źródło opisu: [Amber, 2006]

zabielka | 2014-06-30
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 29 czerwca 2014

Książka kończy naszą przygodę z serią, Polecam serdecznie, oczywiście jak to w romansach nie koniecznie trzeba czytać inne "tomy" bawiłam się bardzo dobrze czytając książkę o Charlotte. Polecam więc serdecznie :)

Arlenn | 2013-07-21
Przeczytana: 21 lipca 2013

Zdecydowanie najbardziej mi się podobała z wszystkich trzech części. :D Wciąga, wciąga, wciąga. Mimo, że akcja przewidywalna, to jednak nie nudziła. ^-^ Końcówka najlepsza. ;)

Ania Mróz | 2013-07-02
Przeczytana: 06 lipca 2013

Fantastyczna lektura. :)

Martyna | 2012-11-25
Przeczytana: 25 listopada 2012

Nie darzę romansów historycznych wielkim szacunkiem, zwłaszcza odkąd nazwisko Danielle Steel prześladuje mnie, gdziekolwiek nie pójdę, ale muszę przyznać, że lubię je czytać, choć robię to rzadko. Bardzo dobrze potrafią uchwycić klimat epoki. W tym przypadku natomiast stawiam całkiem wysoką ocenę nie tylko dlatego, ale również z tego powodu, że ten romans posiada także FABUŁĘ - konkretną, interesującą i wciągającą. Są tu też bohaterowie - naprawdę do rzeczy! Oby więcej romansów utrzymanych w takich klimatach!

Ange135 | 2012-03-01
Przeczytana: 01 marca 2012

Ostatnia książka z serii "o trzech siostrach". Jak dla mnie to część pierwsza i ostatnia była najlepsza. :) Miło jest czasem oderwać się od szarej rzeczywistości... :D I każda z nas chciałaby znaleźć faceta w typie głównego bohatera. Mrrr...

rozmowy_noca | 2014-05-29
Przeczytana: 29 maja 2014