Jak mówić by nas słuchano. Psychologia pozytywnej komunikacji

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
asia

Znana i ceniona autorka oraz jedna z najciekawszych postaci rynku szkoleniowego Iwona Majewska-Opiełka tym razem dzieli się z nami wiedzą na temat pozytywnej komunikacji. W jej najnowszej książce znajdziesz rzetelną, podana w przystępny sposób wiedzę na ten temat , która sprawi, że nasze relacje z drugim człowiekiem będą pełniejsze. • Podstawy pozytywnej komunikacji • Wiedza na temat...

• Podstawy pozytywnej komunikacji
• Wiedza na temat konstruowania czytelnego przekazu
• Podstawowe informacje o cechach dobrego słuchacza
Świetna książka o tym, jak skutecznie komunikować się z innymi ludźmi. Autorka w przystępny sposób zgłębia tajniki interesującego sposobu mówienia i wyjaśnia, jak sprawić, by nasz przekaz nie nużył odbiorcy. Zwraca też uwagę Czytelnika na to, że ważne jest nie tylko to, jak się mówi, ale również to, jak się słucha innych osób. Książka ta to nieoceniona pomoc dla wszystkich, którzy pragną opanować bądź udoskonalić swoje zdolności oratorskie, na przykład szkoleniowców czy wykładowców.

źródło opisu: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, 2010

źródło okładki: http://www.wydawnictwogwp.pl/

Agata Jabłońska | 2015-02-27
Przeczytana: 27 lutego 2015

Jak dla mnie książka nie wniosła nic nowego o tym jak mówić, by mnie słuchano. Wszytko robię wg. wskazówek autorki, ale to u mnie nie przyniosło efektów.
Książka przyjemnie napisana i łatwo wszystko zrozumieć.
PS. Zawsze tak robiłam, i zawsze mnie nie słuchano :)

Karola | 2016-08-09
Na półkach: Sierpień 2016, Przeczytane

Dla mnie ta książka to taki trochę psychologiczny bełkot. No owszem, całkiem dobrze i szybko się ją czyta. No jasne, parę ciekawostek w niej znalazłam. Ale temat został przedstawiony powierzchownie, autorka ledwo dotyka jednego tematu, a już przeskakuje na następny. Pomysł na książkę miał potencjał, ale wykonanie zawiodło.

chameau | 2016-10-06
Justyna | 2016-04-29