Urodziłeś się bogaty

Wydawnictwo: Helion
You Were Born Rich
poradniki
emilly

Bob Proctor robi to po raz kolejny, tym razem prowadząc cię krok po kroku do zdumiewającego odkrycia, że sukces to nie tylko sięganie po coś, czego jeszcze nie mamy, a bardziej porządkowanie tych elementów, które już w sobie mamy. Książka praktyczna – to pierwsze określenie, jakie przychodzi na myśl – idee zawarte w niej mogą przynieść korzyść każdej osobie – zawsze i w każdym miejscu. Doug...

Doug Wead,
były asystent specjalny Prezydenta Busha w Białym Domu
Urodziłeś się bogaty. Czy jesteś gotów spieniężyć bogactwo, jakie w sobie masz?
Międzynarodowy bestseller Boba Proctora Urodziłeś się bogaty wiedzie cię przez wszystkie najważniejsze zasady, jakie powinieneś opanować, by móc odblokować przeogromne bogactwo potencjału, który w sobie masz.
Dowiesz się:
Czym sa pieniądze i jak możesz ich przyciągnąć do siebie więcej.
Jak zostać współtwórcą swojego przeznaczenia.
Jaką role w osiągnięciu sukcesu pełni wiara.
Jak tworzyć w umyśle obrazy dobrobytu, które przekształca się we wspaniałe rezultaty życiowe.
Co może sprowadzić na ciebie wszelką życiową obfitość.
Co to jest Prawo przyciągania - dlaczego niektórzy nieustannie przyciągają negatywne rezultaty, natomiast inni - same dobre rzeczy.
Jak wykorzystać metodę Ostrza noża, które pomoże zostać ci mistrzem w swojej dziedzinie.
Co to jest Próżniowe prawo dobrobytu - dlaczego musisz "odpuścić" stare, by zrobić miejsce dla "nowego”.

Bob Proctor powszechnie uznawany jest za jednego z żyjących mistrzów i nauczycieli Prawa przyciągania. Występował w filmowym bestsellerze Sekret. Od ponad 40 lat zajmuje się potencjałem ludzkiego umysłu. Dzięki swoim książkom, seminariom, kursom i osobistemu szkoleniu odmienił życie wielu ludzi. Autor bestsellera Urodziłeś się bogaty, Bob Proctor stanowi bezpośrednie łącze pomiędzy współczesną teorią sukcesu a Prawem przyciągania, bazując na wiedzy Andrew Carnegiego - wielkiego finansisty i filantropa. Sekrety Carnegiego zainspirowały i natchnęły entuzjazmem Napoleona Hilla, którego książka "Myśli i bogać sie" zainspirowały cały gatunek pozycji traktujących o filozofii sukcesu. Firma Proctora, LifeSuccess Productions, ma siedzibę w Phoenix, w stanie Arizonam skąd zarządza swoimi filiami na całym świecie.

źródło opisu: Helion, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

charu | 2017-04-28
Przeczytana: 25 kwietnia 2017

O autorze usłyszałam czytając oczywiście słynny już Sekret. Przekopałam się przez naprawdę sporo podobnych pozycji dotyczących pozytywnego myślenia czy też myślenia we właściwy sposób, jednak nie do końca byłam przekonana co do zagadnień dotyczących pieniędzy. Bo to, że nie wystarczy zamknąć oczu i wyobrażać sobie siebie tarzającego się w banknotach to już wiedziałam. W tej książce znalazłam to, co nazwałabym po prostu takim podsumowaniem całości. Bob Proctor sprawia bardzo sympatyczne wrażenie a i słucha się go z przyjemnością.

Lisek | 2016-04-15

Lanie wody, które idealnie kojarzy się z miłym starszym panem z okładki.
Mdłe historie bez wyraźnego końca, czy też morału.
Brak konkretów jak w chociażby "Bogaty Polak, biedny polak".
Przez pół książki, bo tyle przetrwałam, nie dowiedziałam się nic. Zauważyłam za to, że jest tak nudno, iż co chwilę się wyłączam i nie mam pojęcia co czytam, a to zdarza mi się niezwykle rzadko.
Dwie gwiazdki, a nie jedna, bo nie plótł totalnych bzdur, a tylko rzeczy nijakie i nikomu do szczęścia nieprzydatne. Ergo, autor nikomu nie szkodzi tą książką. Można spokojnie położyć w toalecie.
PS. Jednak mógłby zaszkodzić... zakupoholikom. Namawia do życia "tak, jakby się było bogatym", a tu nasuwa mi się zaraz obraz kobiet odkładających dwa lata na torebkę od projektanta zamiast samochód czy własne mieszkanie.

Eldest | 2015-06-09

Książka opowiada o wpływie myśli na nas, na nasze otoczenie i na wszystko co nas spotyka w życiu, czyli jak naszą myślą przyciągamy dobro, lub zło do naszego życia. Dobra książka i bardzo mądrze napisana, ale napisana bardzo ogólnie, trochę informacji o tym, raz o tamtym i nie czuć takiej w niej spójności. Oraz owszem jest parę praktycznych porad, ale które sobie trzeba samemu wychwycić i wynotować. Jak dla mnie dobra pozycja do wstępu w rozwój osobisty. Np do książki "Praktyczne metody osiągania sukcesów". Polecam "Urodziłeś się bogaty" jako audiobook raz wysłuchać. Potem jeszcze raz wysłuchać/przeczytać i wynotować z tego całego ogółu, który tam jest podany, ogólne zasady postępowania. I przejść do dalszych książek.

Karelova | 2015-02-10
Na półkach: Przeczytane, Audiobook

Bardzo lubię tą tematykę. Polecam.

DarekZ | 2014-01-20
Przeczytana: grudzień 2013

Jeżeli ktoś interesuje się taką tematyką to na pewno powinien przeczytać ta książke. Polecam