Zdrada w związku. On zdradza, ona zdradza, oni zdradzają

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7469-054-2
zdrada, małżeństwo, poradnik
poradniki
Kamulka84

Książka powstała w dużym stopniu dzięki Internetowi i internautom, którzy zechcieli wyrazić swoją opinię na temat zdrady, dzieląc się niekiedy bardzo osobistymi doświadczeniami. Przedstawione są różne punkty widzenia, zarówno zdradzanych, jak i zdradzających, kobiet oraz mężczyzn. Padają głosy zdecydowanie potępiające niewierność, ale też nie brak wypowiedzi polemizujących z takim poglądem. Opinie wypowiadających się osób odzwierciedlają różną skalę ich wrażliwości, a także odmiennie pojmowaną odpowiedzialność za partnera.

ziazia | 2011-01-14

oryginalna, zarówno pod względem treści jak i formy, stanowi coś w rodzaju dialogu, dyskusji prowadzonej na temat uczuć, oddania, samotności i zdrady. polecam

beciapac89 | 2014-10-04
Ilona Adamczyk | 2014-01-24